Toni Jak d.o.o. zapošljava Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Bistro Riva posao :: Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Bistro Riva pravo je mjesto ako ste u potrazi za lokalnom hranom. Naš obiteljski restoran svoja jela priprema od domaćih namirnica, koje se nalaze u radijusu od 30 km od restorana.

Bistro Riva nudi vam domaću tjesteninu, svježu ribu, povrće, kao i Boškarina, autohtono istarsko govedo.

Za ugodnu i prijateljsku atmosferu, kao i za uvijek pun restoran, pobrinut će se naše ljubazno osoblje.

Veselimo se vašem dolasku!

Bistro Riva traži :: Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Datum početka natječaja

20.09.2019.

Datum kraja natječaja

20.10.2019.

Poslodavac

Toni Jak d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Bistro Riva
Obala Alda Rismonda 6, Rovinj, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rovinj, Istra

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

pomoćni radnik u kuhinji

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

bez iskustva

Znanja i kompetencije

pomoćni radnik u baru/kuhinji

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Bistro Riva zapošljava pomoćnog radnika u kuhinji (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu u Rovinju!

Nudimo:

- plaća prema dogovoru

- osiguran 1 obrok i smještaj odmah iznad restorana

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- poželjno iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima

- odgovornost, pouzdanost i urednost

- sposobnost za rad u timu

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Konobar (m/ž)

Servir (m/ž)