UO Aterina zapošljava konobar (m/ž) za sezonu 2020.

Konoba Aterina posao konobar (m/ž) za sezonu 2020.

U samom srcu grada Korčule, u bajkovitoj kulisi starih kuća smjestila se konoba Aterina. Kuhinja je zasnovana na mediteranskim sastojcima i namirnicama, od marmelade od kapule, maginja, namaza od slanutka i inćuna, octa od ruža, pa do torti od, primjerice, rogača ili bosiljka.

Starinske recepte nadopunjujemo biljem, maslinovim uljem, sirom, voćem, povrćem... s rodne Korčule šefice Maje Kršinić. Upravo joj je baka usadila ljubav prema kuhinji i starim otočkim recpeturama, koje i dalje neumorno istražuje.

Kruh i paštu u Aterini sami rade, a kad nije sezona, vrijedno po Korčuli skupljaju plodove i bilje, pa onda od njih rade marmelade, kapare kisele ili sole i tako redom...

U ponudi su pretežno jela zasnovana na ribi iz domaćeg ulova koje su pripravljena na autorski način - svakodnevni meni ovisi o inspiraciji šefova i nabavi tog dana.

Godine iskustva i kvaliteta su Aterinu pozicionirali među najbolje restorane na Jadranu.

Datum početka natječaja

06.11.2019.

Datum kraja natječaja

31.12.2019.

Poslodavac

UO Aterina

Ugostiteljski objekt

Konoba Aterina
Trg korčulanskih klesara i kipara 2, Korčula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

grad Korčula - otok Korčula

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

navedeno u samom natječaju

Područje rada

konobar u restoranu

Srednja škola, Srednja strukovna škola, VŠS, VSS

Godine radnog iskustva

1-3 godine, 3-5 godina

konobar u restoranu, pomoćni konobar, šanker, automobil, Internet i e-mail, kasa i stanje robe

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Vodeći korčulanski restoran Konoba Aterina

traži konobare (m/ž) za sezonu 2020.

Dostavite vaše podatke i životopis na [email protected]

Tražimo konobare za sezon 2020 - konoba AterinaNudimo Vam:

- redovna primanja (visina plaće oovisi o znanjima i kompetencijama kandidata te dogovoru

- otprilike 5.000,00 osnovice uz dodatke ovisno o prometu 250,00 - 400,00 kn dnevno)

- sezonski rad

-  rad u smjenama prosječno 8 sati

- slobodni dani prema dogovoru

- ugodna i prijateljska radna atmosfera

smještaj i prehrana osigurani - opcije ovise o dogovoru

- edukacija i prilagodba prije početka (trening)

strani državljani : nije prepreka ukoliko ste strani državljanin, potrebno je imati dokumente koji su potrebni za prijavu

Uvjeti

- potrebno znanje jednog jezika - engleski, dodatni jezici prednost

- znanje rada radnog mjesta konobar - rad u restoranu

- posluga a la carte

- osnovno poznavanje vina

- komunikativnost i srdačnost

- rad u timu

Dodatno

- okvirni opis poslova: primanje narudžbe, posluživanje gosta, naplata, priprema deserta za posluživanje, šank prema potrebi (rijetko), priprema i spremanje terase/objekta,...

- molimo vas da nas kontaktirate preko portala, putem brze prijave ili email porukom.

Naši tipični tanjuri

Rižoto  od sipaGof na podloziAterina pate