Vina Bibich zapošljava pomoćna kuharica/kuhar - više izvršitelja

Vina Bibich posao pomoćna kuharica/kuhar - više izvršitelja

Vina Bibich obiteljska je „boutique“ vinarija koja se proizvodnjom vina bavi kroz više generacija. Obiteljski korijeni sa prvim pisanim tragovima sežu u 15. stoljeće. Tijekom povijesti obitelj se uvijek bavila proizvodnjom vina. Naša vina nalaze se na vinskim listama najboljih svjetskih restorana, u New Yorku, Tokiju, Stockholmu.. „Bibich“ kao brand je prepoznat među ljubiteljima vina kao drugačiji, svoj, originalan i intrigantan. A to je i naša misija, u moru istoličnih, unificiranih, globalnih vina zadržati svoj osobni pečat  s naglaskom na teritorij i mikrolokaciju odakle dolaze.

Proizvodimo vino sa nešto više od 20 hektara vinograda, oko polovice u obiteljskom vlasnišvu, a ostatak sa površina u kooperaciji. Godišnja proizvodnja se kreće oko 120 000 boca iz 3 vinogorja: skradinskog, nadinskog i prominskog. Konstantno smo usmjereni ka najvišoj kvaliteti grožđa, izvornosti i prirodnosti bez kompromisa. Berba se obavlja ručno u gajbice, sa pažnjom da svaki grozd ostane u idealnim uvjetima do transporta u vinariju i prerade.

Datum početka natječaja

02.12.2019.

Datum kraja natječaja

31.12.2019.

Poslodavac

Vina Bibich

Ugostiteljski objekt

Vina Bibich
Zapadna Ulica 63, Plastovo, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Bibich Estate - Plastovo

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme, Sezonski

Naknada

Prema dogovoru

Područje rada

pomoćni kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola, VŠS, VSS

Znanja i kompetencije

kuhar, pomoćni kuhar, Internet i e-mail

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Tražimo kuhara i pomoćnog kuhara (m/ž) - više izvršitelja za rad u našoj vinariji

Lokacija: Bibich Estate - Plastovo (Skradin)

Početak rada: 01.03.2020.

Bibich estate - sami proizvodimo i naše čokoladeUvjeti

- poznavanje osnova kuharstva i gastronomije

- spremnost na učenje i rad u timu

- izrada malih zalogaja i priprema namirnica

- poticajna plaća

- rad u ugodnom okruženju

- mogućnost napredovanja

- prema potrebi osiguran smještaj u blizini

- poželjno poznavanje osnova engleskog jezika (nije uvjet)

Bibich Estate - naši proizvodiBibich Estate - kamenice iz Prukljanskog jezeraBibich Estate TapasBibich Estate - mali zalogaji