Plavo Nebo Istra d.o.o. zapošljava Konobar - više izvršitelja (m/ž)

Plavo Nebo Istra Apartmani posao Konobar - više izvršitelja (m/ž)

Dobrodošli u Apartmansko naselje “Plavo Nebo Istra“ u hrvatskom gradu Medulinu na istarskom poluotoku, popularnom mjesto za ljetni odmor i rekreaciju. Svježi zrak, čisto more i klima, garancija su za ugodno opuštanje. Udobno namješteni i potpuno opremljeni apartmani su savršen izbor za obitelj ili grupe prijatelja. Možete izabrati apartmane s jednom, dvije ili tri spavaće sobe, po vašem izboru. Apartmani se nalaze 50 – 230 metara od mora.

Naši apartmani udaljeni su samo 1 km od jedne od najpoznatijih pješčanih plaža u Istri, koja je pogodna za najmlađe turiste. Medulin je smješten u južnom dijelu Istre, a osim kupanja nudi razne mogućnosti sportskih aktivnosti, kao što su biciklističke staze, najam bicikla, ronilački centar, noćna joga na dasci idr

Jedinstvena lokacija naših apartmana nudi vam maksimalnu zabavu za opuštanje i zabavu.

Datum početka natječaja

30.11.2019.

Datum kraja natječaja

02.01.2020.

Poslodavac

Plavo Nebo Istra d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Plavo Nebo Istra Apartmani
Pošesi 95, Medulin, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Medulin

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

poticajna plaća

Područje rada

konobar

Srednja škola

Znanja i kompetencije

konobar u restoranu

Jezici

engleski, talijanski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Plavo Nebo Istra traži konobara (m/ž)- više izvršitelja

Pridruži se našem timu u sezoni 2020!

Nudimo Vam:

- poticajna plaća - prema dogovoru

- rad u 2 smjene,vikendom i praznikom

Uvjeti:

- radno iskustvo minimalno 3 godine iskustva

- znanje engleskog/talijanskog jezika

- pouzdanost i odgovornost

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Voditelj bara (m/ž)

Recepcioner (m/ž)

Voditelj apartmana (m/ž)