Restoran Oaza zapošljava Kuhar (m/ž)

Restaurant Oaza posao Kuhar (m/ž)

Restaurant  Oaza je obiteljski restoran koji se nalazi na sjevernom ulazu u grad Pulu, dva kilometra od samog centra. Smješten na Velom Vrhu jednom od sedam brežuljaka grada Pule.

U ugodnom ambijentu restorana i terase nudimo veliki izbor ribljih i mesnih jela pripremljenih uvijek od svježih namirnica, pa jela iz jelovnika nude savršen izbor zdravog obroka koji zadovoljava svačiji ukus.

Uz mediteranski štih svakog jela nudimo i sezonska osvježenja kao šparoge, gljive, rakovice, domaće kobasice i ombolo. Savršeno je mjesto za poslovne ručkove, obiteljska okupljanja, organizirane grupe, a i romantične večere uz svijeće i prigodnu glazbu.

Da gastronomski užitak bude veći na vinskoj se karti nalaze najbolja istarska vina, kao i vino iz vlastita podruma. Sve to spremni smo organizirati i u vašem domu, poslovnom prostoru ili na nekom drugom mjestu prema vašoj želji ili potrebi, po prihvatljivim cijenama.

Datum početka natječaja

01.12.2019.

Datum kraja natječaja

03.01.2020.

Poslodavac

Restoran Oaza

Ugostiteljski objekt

Restaurant Oaza
Paduljski put 3, Pula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Pula

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

po dogovoru

Područje rada

kuhar

Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

3-5 godina

Znanja i kompetencije

kuhar, Internet i e-mail

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Restaurant Oaza zapošljava kuhara (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu!

Nudimo Vam:

- plaća  prema dogovoru

- sigurna prijava

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- 5 godina radnog iskustva

- potrebno poznavanje osnova informatike

- pouzdanost i odgovornost