My Fides j.d.o.o zapošljava Konobar - 2 izvršitelja (m/ž)

My Fides posao Konobar - 2 izvršitelja (m/ž)

My Fides je agencija specijalizirana za zapošljavanje čiji je cilj udovoljiti sve složenijim i sofisticiranijim zahtjevima na modernom tržištu rada.

Agencija MY FIDES će na najbolji način usuglasiti potrebe i očekivanja poslodavaca i djelatnika te na taj način omogućiti dugotrajnu i uspješnu suradnju kroz koju obje strane dobivaju priliku za održiv razvoj i profesionalnu realizaciju.

Želimo postati Vaš najbolji izbor za stručno i uspješno kadrovsko popunjavanje.

Datum početka natječaja

03.12.2019.

Datum kraja natječaja

06.01.2020.

Poslodavac

My Fides j.d.o.o

Ugostiteljski objekt

My Fides
Mutilska 26, Pula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Pula

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

6.000,00 kn

Područje rada

kuhar

Srednja škola

Znanja i kompetencije

konobar u restoranu

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Potreban konobar (m/ž) za rad u Puli tijekom cijele godine!

Nudimo Vam:

- stalan posao

- mjesečna plaća 6.000,00 kn

- ugodna radna atmosfera

- jedan do dva dana na tjedan slobodna

Uvjeti:

 - iskustvo konobarenja u kafiću ili restoranu minimalno 2 godine

- ljubaznost, snalažljivost