Thunder j.d.o.o. zapošljava Konobar (m/ž)

Caffe bar Griffin posao Konobar (m/ž)

Caffe bar Griffin smješten je u industrijskom djelu Pule, a svojom ponudom i programom privlači goste iz cijele regije.

Uz standarnu ponudu toplih napitaka,alkoholnih i bezalkoholnih pića ljubazno osoblje nerjetko iznenadi sa akcijskim ponudama, afterwork partijima, karaokama i ostalim veselim sadržajima.

Iako volimo slaviti i raditi, blagdani i nedjelje su nam slobodne da i mi malo odmorimo, ali zato kad slavimo pripremimo za naše goste i gastro delicije.

Ugodna atmosfera i ljubazno osoblje razlozi su našeg uspješnog poslovanja več dugi niz godina.

Datum početka natječaja

03.12.2019.

Datum kraja natječaja

06.01.2020.

Poslodavac

Thunder j.d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Caffe bar Griffin
Labinska 16, Pula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Pula

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

početna plaća 5.000,00

Područje rada

konobar

Srednja škola

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Caffe bar Griffin zapošljava konobara (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu u Puli!

Nudimo vam:

- početna plaća 5.000,00

- nedjelje i praznici slobodni

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- 1-3 godine iskustva

- spremnost na timski rad

- pouzdanost i odgovornost