poster

O nama

S dugogodišnjim ugostiteljskim iskustvom na Dolcu smo otvorili caffe bar Sunce, pravu oazu za sve gurmane. U obilasku i kupovini svježeg voća i povrća na najpopularnijoj zagrebačkoj tržnici, predah u Suncu je postao ritual.

S prekrasnim pogledom na tornjeve Katedrale i cijeli plac caffe bar Sunce posao je meka za sve zagrebačke šmekere.

Vrhunska usluga razlog je što nam se gosti vraćaju dugi niz godina.

Konobar (m/ž)

Datum početka natječaja

17.04.2018.

Datum kraja natječaja

04.05.2018.

Poslodavac

Feniks 2 usluge j.d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Caffe bar Sunce
Dolac 2, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

plaća 4.000 kn

Područje rada

konobar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

konobar u restoranu, šanker, Internet i e-mail

Jezici

engleski

Nudimo Vam

Tražimo konobara (m/ž) s iskustvom za rad u caffe baru Sunce na zagrebačkoj tržnici Dolac.

- plaća 4.000 kn

- rad samo ujutro

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti

- iskustvo 1-3 godine

- znanje engleskog jezika

- pouzadnost i odgovornost

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.