poster

O nama

S dugogodišnjim ugostiteljskim iskustvom na Dolcu smo otvorili caffe bar Sunce, pravu oazu za sve gurmane. U obilasku i kupovini svježeg voća i povrća na najpopularnijoj zagrebačkoj tržnici, predah u Suncu je postao ritual.

S prekrasnim pogledom na tornjeve Katedrale i cijeli plac caffe bar Sunce posao je meka za sve zagrebačke šmekere.

Vrhunska usluga razlog je što nam se gosti vraćaju dugi niz godina.

Tražimo konobara (m/ž)

Datum početka natječaja

28.06.2017.

Datum kraja natječaja

10.07.2017.

Poslodavac

Feniks 2 usluge j.d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Caffe bar Sunce
Dolac 2, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

Prema dogovoru

Područje rada

konobar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

konobar u restoranu, šanker, Internet i e-mail

Jezici

engleski

Nudimo Vam

Tražimo konobara (m/ž) s iskustvom za rad u kafiću Sunce na zagrebačkoj tržnici Dolac. Kandidata bi zaposlili ma određeno vrijeme, kao zamjenu dok traju godišnji odmori.

OPĆI UVJETI NATJEČAJA:

- Rad samo ujutro

- Ugodna atmosfera

- Plaća po dogovoru

- Početak: od 3. srpnja

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.