poster

O nama

Beach Bar Babe smjestio se u mirnoj uvali nadomak Novalje. Kako nam je ovo sedma godina rada, malo smo narasli od svojih početaka, te proširujemo svoj tim.

Voljeli bi da nam se pridružiš pa ako tražiš dinamičan posao, imaš dobre komunikacijske vještine i spreman/a si za akciju JAVI NAM SE!

Svake godine upotpunjujemo svoju ponudu pa uz kavu, alkoholna pića, sokove...nudimo: fine tostirane SENDVIČE, zlatne CHICKEN NUGGETS, male hrskave GAVUNE, nezaobilazni POMFRIT, topli  KROASAN i naravno super slasne PALAČINKE (Nutella, razne vrste pekmeza)!

Ali TO NIJE SVE! U ponudi imamo i HEALTH program: možete započeti dan sa zdravim obrokom uz SMOOTHIE, vratiti energiju uz BOOSTER, osvježiti se uz PRIRODNE SOKOVE, energizirati i usrećiti uz zdrave PALAČINKE s neodoljivim mednim namazima!

Čekamo vas!

Vaš,

Babe Tim

Konobar (m/ž) u beach baru

Datum početka natječaja

27.04.2018.

Datum kraja natječaja

03.06.2018.

Poslodavac

Babe Tim d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Beach Bar Babe Novalja
Rapska ulica 5, Novalja, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Novalja (otok Pag)

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

plaća po dogovoru

Područje rada

konobar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

pripravnik, 1-3 godine

barista, barista koktel majstor, Internet i e-mail, kasa i stanje robe

Jezici

engleski

Nudimo Vam

Želite li raditi sezonu na plaži u Novalji?

Javite se i pridružite nam se na prelijepoj plaži u novaljskoj uvali Babe.
Početak rada: 01.06.2018.

- plaća po dogovoru

- smještaj i prehrana

- rad na plaži

- naši gosti gosti su uglavnom mladi ljudi i obitelj s djecom

- obiteljska atmosfera

- rad u ugodnom i poticajnom okruženju

Opis posla

- posluživanje toplih i hladnih napitaka

- posluživanje brze hrane

- izrada i posluživanje smoothie-a, prirodnih sokova i salata

- prihvat primljene robe za rad ugostiteljskog objekta

Uvjeti

- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

- znanje engleskog jezika

- znanje drugog stranog jezika je prednost

- motiviranost, komunikativnost, timski rad

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.