poster

O nama

McDonald's Austria - tražimo i zapošljavamo:
Pomoćnik voditelja restorana (m/ž) - više djelatnika

Datum početka natječaja

13.06.2019.

Datum kraja natječaja

20.06.2019.

Poslodavac

KADRA JOBS

Ugostiteljski objekt

McDonald's Austria
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Austria - Vorarlberg - Hard-Bodensee, Hohenems, Rankweil)

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme, Sezonski

Naknada

početna neto plaća 1.400 €

Područje rada

voditelj objekta/restorana

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

1-3 godine, 3-5 godina

Jezici

engleski, njemački

Nudimo Vam

McDonald's - Austria
regija Vorarlberg - zapošljava:
Pomoćnik voditelja restorana (m/ž)
više djelatnika

Opis posla:

- početak rada: ODMAH

- stalni posao

- period obuke (prolazak svih pozicija rada) - priprema za vođenje restorana

- rad u smjenama - fleksibilno radno vrijeme - 42.5 sati / tjedno

- lokacije rada: Hard-Bodensee, Hohenems, Rankweil

Plaća i smještaj:

- početna plaća (tijekom obuke) € 1.400 neto

- mogućnost povećanja plaće čak i tijekom obuke

- smještaj nije uključen / pomoć u pronalasku smještaja

Uvjeti:

- dobro znanje njemačkog jezika

- spremnost na timski rad

- iskustvo u ugostiteljstvu i/ili na voditeljskoj poziciji je prednost

- poželjno znanje engleskog jezika

Dodatno

PRIJAVE I ŽIVOTOPISE NA NJEMAČKOM ILI ENGLESKOM JEZIKU MOLIMO SLATI NA: info@kadra-jobs.com

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.