Calisona obrt za ugostiteljstvo zapošljava Pomoćni kuhar (m/ž)

Restoran Calisona posao :: Pomoćni kuhar (m/ž)

Ugostiteljski obrt Calisona može se pohvaliti dugogodišnjim uspiješnim poslovanjem. Kao svoju primarnu djelatnost ističe usluge na području ugostiteljstva, a bogato iskustvo rada samo je potvrda kvalitete rada.

Primarna djelatnost obrta vođenje je restorana Calisona koji je smješten uz samom centru Rovinja sa tradicionalnom i mediteranskom kuhinjom. Na raspolaganju imaju vrhunska jela po pristupačnim cijenama. U pripremi svih jela koriste isključivo najkvalitetnije namirnice, a ponose se svojim timom stručnih djelatnika s bogatim znanjem i iskustvom u ovom poslu.

Riblji i mesni specijaliteti samo su dio onoga što im je na raspolaganju, a upotpunjeno slatkim delicijama i vrhunskim vinom garantiraju gurmanski užitak.

Restoran Calisona traži :: Pomoćni kuhar (m/ž)

Datum početka natječaja

24.05.2019.

Datum kraja natječaja

24.06.2019.

Poslodavac

Calisona obrt za ugostiteljstvo

Ugostiteljski objekt

Restoran Calisona
Trg na mostu 4, Rovinj, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rovinj

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

po dogovoru

Područje rada

pomoćni kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

bez iskustva, 1-3 godine

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Restoran Calisona zapošljava pomoćnog kuhara (m/ž)

Pridružite se našem timu u centru Rovinja!

Nudimo Vam:

- plaća po dogovoru

- smještaj i hrana osigurani

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- poželjno iskustvo

- spremnost na timski rad

- pouzdanost i odgovornost

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Kuhar (m/ž)