AFM d.o.o. zapošljava Sobar/Spremač (m/ž)

AFM d.o.o. posao Sobar/Spremač (m/ž)

AFM d.o.o., punog imena Ametros Facility Management, je poduzeće čija je osnovna djelatnost pružanje usluga iz domene facility managementa, energy managementa i management konzaltinga, koristeći tehnologiju, iskustvene smjernice i važeće europske norme modernog upravljanja imovinom.

Misija nam je dobrim primjerom u praksi podizati svijest o prednostima koncepta integriranog facility managementa, kao budućnosti tehničkog upravljanja poslovnim nekretninama te sa stajališta upravljanja ljudskim resursima postaviti daleko više standarde etike u poslovanju, kao i savjesnog i održivog gospodarenja resursima.

Započeli smo sa radom 2012. godine i sljedećih godina kao ekspertni dio grupacije Phrixus poduzeća preuzeli poslove izgradnje sustava upravljanja prema najnovijim standardima (integrirani ISO sustav, EN 15221, CAFM podrška) te savjetovanja i upravljanja održavanjem na brojnim poslovno-komercijalnim i turističkim objektima u RH i BiH. Uspješnost u brojnim do sad odrađenim poslovima jedina je prava garancija budućim klijentima da je AFM d.o.o. ozbiljan i pouzdan poslovni partner, uz činjenicu da smo već nekoliko godina dobitnici međunarodno priznate oznake ekonomske kvalitete poslovnog subjekta te se nalazimo unutar 5% najboljih poslovnih subjekata u Republici Hrvatskoj.

Prepoznatljivost našeg tima i kvaliteta usluge, razlog su dobivanja povjerenja od naših klijenata te uvijek ističemo naše viđenje facility management usluge kao izgradnje dugoročnog partnerskog odnosa s klijentom. Pri tome partnerskom odnosu istinski držimo do obostrane potpune transparentnosti i profesionalne komunikacije.

Izvanredna troškovna racionaliziranost te stvarna kompetencija stečena u vrlo zahtjevnim prilikama i neprilikama domaćeg poslovnog okruženja, kao i u izazovima širenja poslovanja na zemlje u okruženju, temelji su naše dodane vrijednosti i glavne konkurentske prednosti.

Datum početka natječaja

09.08.2019.

Datum kraja natječaja

16.08.2019.

Poslodavac

AFM d.o.o.

Ugostiteljski objekt

AFM d.o.o.
12. Vrbik 14, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Vrsar, Istra

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

plaća do 5.000 kn

Područje rada

sobar/sobarica

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

bez iskustva

Znanja i kompetencije

čistačica/čistač, sobar/sobarica

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

AFM d.o.o. zapošljava sobara/spremača (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu u Vrsaru!

Opis posla:

- rad na higijenskom održavanju soba, apartmana, mobilnih kućica, sanitarnih čvorova i okolišta ugostiteljskih objekata

- koordinacija aktivnosti s predstavnikom klijenta i pratećim servisnim službama

Nudimo:

- rad na određeno (mogućnost rada na neodređeno - za kandidate koji se istaknu u radu)

- plaća do 5.0000 kn

- osigurani smještaj i 2 topla obroka

- ugodna i prijateljska radna atmosfera

Uvjeti:

- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

- znanje stranih jezika može biti prednost, ali nije uvjet

- odgovornost, pouzdanost i urednost

- sposobnost rada u timu