poster

O nama

Arena Hospitality Group je jedna od najdinamičnijih hotelskih grupacija u srednjoj i istočnoj Europi. Trenutno nudi portfelj s 27 objekata u svojem vlasništvu, suvlasništvu, najmu i pod svojim upravljanjem, koji obuhvaćaju više od 10.000 soba i smještajnih jedinica u Hrvatskoj, Njemačkoj i Mađarskoj.

Naši članovi tima su ključ za pružanje vrhunskog iskustva našim gostima. Iz tog razloga nastojimo stvoriti otvorenu radnu klimu u kojoj će se osjećati povjerenje i podrška te u kojoj će svakom članu tima biti omogućen osobni razvoj. Temelj naše poslovne kulture čine povjerenje, poštovanje, timski rad, entuzijazam, predanost i briga.

Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž) - više djelatnika

Datum početka natječaja

11.03.2019.

Datum kraja natječaja

18.03.2019.

Poslodavac

Arena Hospitality Group d.d.

Smareglina ulica 3, Pula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Pula i područje Općine Medulin

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

stimulativna primanja

Područje rada

pomoćni radnik u kuhinji

Osnovna škola, Srednja škola

Godine radnog iskustva

pripravnik

Znanja i kompetencije

pomoćni radnik u baru/kuhinji

Nije zadano!

Nudimo Vam

Želite li raditi u jednoj od najdinamičnijih hotelskih grupacija u srednjoj i istočnoj Europi?
Pridružite se našem timu prijavom za radno mjesto pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Uvjeti zaposlenja

- Na određeno, sezonski, s probnim radom od 1 mj.

- Osiguran smještaj i obroci

- Stimulativno nagrađivanje

- Mogućnost dobivanja statusa stalnog sezonca i zapošljavanja na neodređeno

- Naknada za prijevoz

- Puno radno vrijeme i tjedni odmor od 24 sata

Uvjeti kandidata

- iskustvo poželjno ali nije uvjet

- PKV/NKV priučeni radnik, radnik bez zanimanja

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.