Intexo d.o.o. zapošljava Konobar (m/ž)

Beach bar & Grill Playa posao :: Konobar (m/ž)

Beach bar & Grill Playa smjestio se tik uz kristalno more i svim svojim posjetiteljima nudimo prekrasno opuštanje i uživanje uz veliki izbor osvježavajućih pića, ali i aktivniji odmor. Na plaži Šćuzi na raspolaganju su ležaljke, suncobrani te različita oprema za uživanje u vodenim sportovima.

Beach bar & Grill Playa odlično je mjesto za večernje opuštanje s pogledom na more. Po danu ima vrhunski hlad borove šume. Prekrasan ambijent i vrlo ugodno mjesto smješteno doslovno u šumi. U večernjim satima to znači da ovdje možete naći svoj mir, bez usputnih šetača u blizini. Veliki bar, lijepa atmosfera, dobra glazba!

Dobro mjesto za opuštanje i hladno piće.

Dođite i uvjerite se sami!

Beach bar & Grill Playa traži :: Konobar (m/ž)

Datum početka natječaja

19.06.2019.

Datum kraja natječaja

19.07.2019.

Poslodavac

Intexo d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Beach bar & Grill Playa
Kamik 6, Pula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Pula, Plaža Šćuza

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

prema dogovoru

Područje rada

konobar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

bez iskustva, 1-3 godine

Znanja i kompetencije

konobar u restoranu

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Beach bar & Grill Playa zapošljava konobara (m/ž)!

Prijavi se i postani dio našeg tima!

Nudimo Vam :

- osiguran smještaj i obrok

- rad u ugodnoj atmosferi

- plaća prema dogovoru

Uvjeti :

- obavezno znanje engleskog jezika

- marljivost i urednost

- iskustvo nije uvjet, ali je poželjno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Grill majstor (m/ž)

Djelatnik za rad na brodu (m/ž)