poster

O nama

U strogom središtu Zagreba, u jednoj od najljepših zagrebačkih ulica, Tomašićevoj, otvoren je jedinstven restoran, Veganšpek. Već samo ime govori da u našem objektu ima za svakog ponešto - za vegane, a i za one koji to nisu.

Jedinstveno je da uvijek pomno biramo namirnice, trudimo se naša jela pripremati uvijek sa svježim namirnicama, po mogućnosti s provjerenih OPG-a, te iz ekološkog uzgoja. Naglasak naše kuhinje je na zdravoj prehrani, bilo za vegane, bilo za one koji jedu sve.

U našoj ponudi moći ćete pronaći jela od vrhunskog mesa i ribe s roštilja, te razna jela za vegane pripremljena od intergalnih žitarica, tofu, seitan, veliki izbor povrća...

Naše osoblje potrudit će se da Vam dolazak u naš restoran ostane u vrhunskom sjećanju.

Tražimo kuhara (m/ž)

Datum početka natječaja

11.09.2017.

Datum kraja natječaja

25.09.2017.

Poslodavac

Veganšpek d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Bistro Veganšpek
Tomašićeva 6, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

6.000+ kuna

Područje rada

kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar, pomoćni kuhar

Nije zadano!

Nudimo Vam

Tražimo kuhara (m/ž) i pomoćnog kuhara (m/ž) za rad u restoranu u centru Zagreba. Pridružite se mladom i ambicioznom timu i prijavite se za posao.

OPĆI UVJETI NATJEČAJA:

- Puna prijava

- Početna plaća 6.000 kuna za kuhara

- Početna plaća 5.000 kuna za pomoćnog kuhara

- Smjenski rad

- Jedan dan tjedno slobodan

- Mogućnost napredovanja

- Mogućnost dodatne edukacije

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.