Nerina, obrt za ugostiteljstvo zapošljava Recepcioner (m/ž)

Boutique kamp Ulika posao :: Recepcioner (m/ž)

Kamp Ulika Rovinj raspolaže sa, osim kutka za naše paušalce, 20 parcela za kamp prikolice, kampere i šatore.

Možete izabrati među nekoliko različitih raspoloživih tipova parcela.

Površina cijelog kampa iznosi 7000 m2 na kojoj smo osim B&B Suiteva i mobilnih kućica organizirali i 8 parcela za naše cjelogodišnje goste i 20 kamp parcela za šatore, kampere, kamp prikolice …

Svim parcelama omogućen je priključak na struju. Zbog različitih udaljenosti parcela od elektro ormara molimo vas da ponesete sa sobom kabel dug najmanje 15 m. Priključci su u skladu s EEC normama od 6 A.

Doručak u piknik košarici se dostavlja svako jutro na vašu adresu.

Vi odredite vrijeme dostave u koje ćemo vam dostaviti doručak-košaricu punu raznoraznih istarskih delicija direktno na vašu terasu.

Boutique kamp Ulika traži :: Recepcioner (m/ž)

Datum početka natječaja

19.04.2019.

Datum kraja natječaja

19.05.2019.

Poslodavac

Nerina, obrt za ugostiteljstvo

Ugostiteljski objekt

Boutique kamp Ulika
Polari 5, Rovinj, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rovinj

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

po dogovoru

Područje rada

voditelj recepcije

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

Internet i e-mail

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Nudimo vam:

- osigurani smještaj i hrana

- plaća po dogovoru

- rad u poticajnoj i ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

- poznavanje stranih jezika

- pouzdanost i odgovornost

- spremnost na timski rad

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Kuhar (m/ž)

Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Šanker (m/ž)