poster

O nama

Brod Nikola putnicima pruža nezaboravan doživljaj hrvatske obale. Dugačak 30 metara ima 17 kabina za goste, luksuzno uređene sa klimom i wc-om.

Ploviti na Nikoli užitak je za sve goste, plovidba na prekrasnom Srednjem Jadranu svima ostaje u trajnom sjećanju. Ljepote hrvatske obale u stopu prati i gastronomska ponuda na našem brodu. Bazirani smo na polu-pansionu, a jelovnik prilagođavamo tipu gostiju.

Tako se kod nas može jesti mediteranska hrana, svježa riba, ali isto tako i drugi tipovi kuhinje, poput roštilja.

Tražimo kuhara (m/ž)

Osnovno o poslu

Datum početka natječaja

12.05.2017.

Datum kraja natječaja

31.05.2017.

Poslodavac

Obrt za ugostiteljstvo i turizam Posejdon

Ugostiteljski objekt

Brod Nikola
Poljička cesta 17, Jesenice, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Srednji Jadran

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

Minimalno 1400 eura

Područje rada

kuhar

Obrazovanje:

Željeno obrazovanje/stručna sprema kandidata

Srednja škola

Godine radnog iskustva

Nije zadano!

Znanja i kompetencije

kuhar

Jezici

Nudimo Vam

Tražimo ambicioznog kuhara koji želi ploviti na brodu Nikola Srednjim Jadranom i kuhati jela za tridesetak gostiju. Želite li postati dio našeg tima i ovo ljeto provesti na brodu s vrhunskom ekipom, prijavi se na oglas. Jelovnik na brodu prilagođavamo gostima, pa se kod nas jede od mediteranske kuhinje do mesa s roštilja.

OPĆI UVJETI NATJEČAJA:

- Spremanje jela za 30 gostiju

- Pripremanje doručka i ručka, 1 do 2 puta tjedno i večera

- Smještaj u kabini s klimom, wc-om i tušem

- Rad od 1. lipnja do 7. listopada

- Minimalna plaća 1400 eura

- Višak u prosjeku 1000 kuna na tjedan

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.
 Prijava Ispiši

Top