poster

O nama

Dugogodišnje iskustvo u ugostiteljstvu i prijevozu brodom prenijeli smo u našu tvrtku u kojoj danas korisnicima osiguravamo vrhunski doživalj mora, plovidbe i gastronomije.

U maksimalnom komforu osiguravamo nezaboravno putovanje Jadranom. Najčešće plovimo od Srednjeg Jadrana do Dubrovnika, a gosti putem imaju i vrhunsko gastronomsko iskustvo.

Trenutačno u svojoj ponudi imamo 26 metara dugačak motorni jedrenjak sa 12 kabina koja ima po dva ležajeva te toalet i kupaonu.

Na luksuzno opremljenom brodu da gostima ne bi baš ništa nedostajalo brine se najmanje pet članova posade.

Tražimo kuhara (m/ž)

Datum početka natječaja

24.08.2017.

Datum kraja natječaja

18.09.2017.

Poslodavac

Urgens d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Dalvin
Tomićeva 4, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Jadran

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

10.000 kuna

Područje rada

kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Nudimo Vam

Tražimo ambicioznog kuhara koji želi ploviti na brodu i kuhati za goste. Želite li postati dio našeg tima i ovo ljeto provesti na brodu s vrhunskom ekipom, prijavi se na oglas. Jelovnik na brodu prilagođavamo gostima, pa se kod nas jede od mediteranske kuhinje do mesa s roštilja.

OPĆI UVJETI NATJEČAJA:

- Spremanje jela za 24 gostiju

- Pripremanje doručka i ručka, do 3 puta tjedno i večera

- Smještaj u kabini s klimom, wc-om i tušem

- Rad od 1. lipnja do 7. listopada

- Minimalna plaća 10.000 kuna

- Višak u prosjeku 1000 kuna na tjedan

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.