poster

O nama

Dubrovački Vrtovi Sunca jedan je od najljepših resorta na obali Jadranskog mora udaljen samo 11 km od povijesne jezgre grada Dubrovnika i 35 km od međunarodne zračne luke.

Resort predstavlja spoj suvremene arhitekture, ekskluzivnog smještaja u hotelu i rezidencijama te brojnim sadržajima za ugodan boravak i odmor. U sklopu resorta nalaze se tri vanjska bazena, prirodna šljunčana plaža, 16 restorana i barova, kongresni centar, sportski centar te višestruko nagrađivani Spa centar

Resort Dubrovački Vrtovi Sunca član je prestižne grupacije The Leading Hotels of the World (Leading Hotels), skupine nezavisnih luksuznih hotela. Raznovrsnim arhitektonskim stilovima i dizajnom te karakterističnim kulturnim iskustvima ova skupina hotela namijenjena je znatiželjnim putnicima u potrazi za novim doživljajima.

Voditelj slastičarnice (m/ž) - 1 izvršitelj

Datum početka natječaja

05.02.2018.

Datum kraja natječaja

07.03.2018.

Poslodavac

Resort Dubrovački vrtovi sunca

Ugostiteljski objekt

Dubrovački vrtovi sunca Resort
Na moru 1, Orašac, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Orašac

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme, Sezonski

Naknada

poticajna primanja

Područje rada

voditelj objekta/restorana

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Internet i e-mail, kasa i stanje robe, materijalno i skladišno, obrada teksta (Word), proračunske tablice (Excel)

Jezici

engleski

Nudimo Vam

Resort Dubrovački Vrtovi Sunca traži voditelja slastičarnice (m/ž).
Pridruži se našem timu u jednom od najljepših resorta na obali!

- atraktivna primanja

- stimulativno radno okruženje

- mogućnost napredovanja

Osnovni zadaci:

- Planiranje i organiziranje poslova unutar slastičarnice – izrađivanje potrebnog plana rada cjelokupne slastičarnice u skladu s planom i potrebama drugih sekcija i restorana; detaljno poznavanje jelovnika i pripreme slastica i slastičarskih proizvoda, te pravovremeno informiranje voditelja usluge restorana o promjenama istoga; nadgledanje i koordiniranje skladištenja i čuvanja namirnica u skladu sa standardima s ciljem održanja visoke kvalitete istih i kontrole troškova; predlaganje, kreiranje i prezentacija novih slastica i slastičarskih proizvoda za prodaju i uvrštavanje u ponudu u dogovoru s šefom kuhinje i zamjenikom šefa kuhinje; pisanje receptura i normativa slastica i slastičarskih proizvoda

- Pripremanje slastica i slastičarskih proizvoda prema standardima – koordiniranje i nadgledanje zaposlenika slastičarnice kod pripreme, ukrašavanja i prigotavljanja slastica i slastičarskih proizvoda, samostalno pripremanje i prigotavljanje slastica i slastičarskih proizvoda prema recepturi i normativima resorta, ukrašavanje i prezentiranje slastica i slastičarskih proizvoda prema normativima i standardima struke i resorta

- Motiviranje zaposlenika unutar odjela – praćenje radnog učinka zaposlenika i davanje redovite povratne informacije šefu kuhinje, edukacija zaposlenika i praćenje primjena iste u svakodnevnom poslu, implementiranje i nadzor primjene standarda i procedura u odjelu, motiviranje zaposlenika i ostvarivanje pozitivne klime u odjelu

- Administracija – izrađivanje potrebnih evidencija i izvješća, nadgledanje i vršenje inventure

Uvjeti:

- SSS-smjer kuhar/slastičar

- radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji (min. 1 god.)

- radno iskustvo u visoko kategoriziranim hotelima

- znanje rada u MS Office paketu

- izvrsno poznavanje engleskog jezika

Dodatno

Rok prijave: 07.03.2018.

Potpuna prijava sastoji se od životopisa kao i novije fotografije. Nepotpune prijave se neće razmatrati. Kandidati koji uđu uži krug selekcije bit će pozvani na razgovor i testiranje. Sve prijave zadržavamo u našoj bazi i ne vraćamo ih kandidatima.

Adresa za prijave: posao@sungardensdubrovnik.com

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.