Ugostiteljski obrt Galija zapošljava Konobar (m/ž)

O nama

Restoran u samom centru Pule sljubljuje povijest sa suvremenošću i estetikom Ilira, Austro-Ugarske monarhije te urbane cjeline kakva je Pula danas. Ova eno-gastronomska oaza nudi ugodan dizajnersko uređeni ambijent, svježu probranu domaću hranu, vrhunsku vinsku kartu te izuzetnu uslugu.

Bogato tradicionalno i gurmansko nasljeđe Pule nit je koja spaja našu kuhinju s estetikom interijera. Naš sezonski jelovnik spoj je želja i tradicije kraja kroz koji smo sljubili dnevno svježe namirnice probrane od domaćih ribara, uzgajivača, poljoprivrednika.

Lokalni karakter našeg jelovnika sljubljen sa probranim vinima pruža svakom našem gostu vrhunski užitak.

Epulon - food and wine bar zapošljava :: Konobar (m/ž)

Datum početka natječaja

23.07.2019.

Datum kraja natječaja

23.08.2019.

Poslodavac

Ugostiteljski obrt Galija

Ugostiteljski objekt

Epulon - food and wine bar
Epulonova 4, Pula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Pula, Istra

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

konobar u restoranu

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Epulon - Food & Wine zapošljava konobara (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu u Puli!

Nudimo:

- osiguran obrok

- plaća prema dogovoru

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- radno iskustvo nije važno

- znanje engleskog jezika

- pouzdanost, odgovornost i ljubaznost

- sposobnost rada u timu