poster

O nama

Restoran u samom centru Pule sljubljuje povijest sa suvremenošću i estetikom Ilira, Austro-Ugarske monarhije te urbane cjeline kakva je Pula danas. Ova eno-gastronomska oaza nudi ugodan dizajnersko uređeni ambijent, svježu probranu domaću hranu, vrhunsku vinsku kartu te izuzetnu uslugu.

Bogato tradicionalno i gurmansko nasljeđe Pule nit je koja spaja našu kuhinju s estetikom interijera. Naš sezonski jelovnik spoj je želja i tradicije kraja kroz koji smo sljubili dnevno svježe namirnice probrane od domaćih ribara, uzgajivača, poljoprivrednika.

Lokalni karakter našeg jelovnika sljubljen sa probranim vinima pruža svakom našem gostu vrhunski užitak.

Konobar (m/ž)

Datum početka natječaja

05.03.2019.

Datum kraja natječaja

07.04.2019.

Poslodavac

U.O. Galija

Ugostiteljski objekt

Epulon - food and wine bar
Epulonova 4, Pula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Pula

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

plaća po dogovoru

Područje rada

konobar u restoranu

Srednja škola

Jezici

engleski

Nudimo Vam

Pridruži se našem timu u Epulon - food and wine baru u Puli.

Zbog povećanja obujma posla tražimo konobara (m/ž)

Nudimo Vam:

- Plaća po dogovoru

- Rad u ugodnom okruženju i atmosferi.

Uvjeti:

- Radno iskustvo min, 1 godinu

- Potrebno znanje engleskog jezika, poznavanje njemačkog i/ili talijanskog je prednost

- Spremnost na timski rad

- Odgovornost i pouzdanost

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Recepcionar (m/ž)

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.