poster

O nama

Tradicionalne vrijednosti u posve suvremenom gradu

Otvoren davne 1925. godine kako bi pružao luksuzni smještaj putnicima poznatog Orient Expressa, iznimno elegantan, nedavno u potpunosti renoviran, Esplanade Zagreb Hotel pravi je arhitektonski dragulj. Već dugi niz godina Esplanade Zagreb Hotel središte je zagrebačkog društvenog života, a ugostio je brojne uvažene goste poput svjetski poznatih estradnih umjetnika, političara i brojnih javnih osoba čije povjerenje potvrđuje status najprestižnijeg hotela u Zagrebu.

Esplanade Zagreb hotel, smješten u srcu ovog povijesnog grada, ikona je art decoa, poštovan diljem regije i hvaljen zbog svojeg besprijekornog standarda usluge. Slavna Oleander terasa jednom je bila opisana kao mjesto „gdje Balkan završava i civilizacija počinje“. Hotel, ponovno otvoren 2004. godine nakon potpunog preuređenja, dizajniran je tako da neprimjetno objedinjuje najvišu razinu suvremene udobnosti s art deco tradicijom.

Simbol vrhunske usluge i elegancije

Esplanade Zagreb nastavlja slijediti bogatu tradiciju štiteći visoke standarde personalizirane usluge koju visoko cijene gosti hotela u potrazi za diskretnom i elegantnom uslugom njezina osoblja. S napretkom turističke industrije, Esplanade Zagreb odabire visoke individualne standarde usluge koje su usmjerene osobnosti svakog gosta.

Filozofija osoblja kaže da to nije samo hotel, već hram udobnosti i gastronomije. Uz to što se radi o hotelu koji drži do tradicije, Esplanade Zagreb drži korak sa suvremenošću. Harmonija prošlih vremena nije poremećena modernim napravama.

Restorani i barovi: Restoran Zinfandel’s, Le Bistro, Esplanade 1925 Lounge i Cocktail Bar, Terasa Oleander.

Pomoćno osoblje za pranje posuđa (m/ž)

Datum početka natječaja

23.04.2018.

Datum kraja natječaja

12.05.2018.

Poslodavac

Esplanade Oleander d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Esplanade Zagreb Hotel
Mihanovićeva 1, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

poticajna plaća

Područje rada

pomoćni radnik u kuhinji

Godine radnog iskustva

pripravnik, 1-3 godine

Znanja i kompetencije

pomoćni radnik u baru/kuhinji

Nije zadano!

Nudimo Vam

Esplanade Zagreb zapošljava pomoćno osoblje za pranje posuđa (m/ž) - više djelatnika

- početak rada 7. svibnja 2018.

- poticajna primanja

- plaćen prijevoz

- osiguran topli obrok u kantini

- osigurana uniforma i održavanje

- mogućnost usavršavanja i napredovanja

- rad u ugodnoj atmosferi najprestižnijeg hotela u Zagrebu

Uvjeti

- završena srednja škola

- izražena potreba za održavanjem čistoće i urednosti

- brzo savladavanje načina rada

- urednost i temeljitost u obavljanju zadataka

- orijentiranost na timski rad i suradnju

- fleksibilnost i pouzdanost

- spremnost na smjenski rad

- sposobnost rada pod pritiskom

- poželjno iskustvo na sličnim poslovima

Dodatno

Prijave sa životopisom molimo slati na: posao@esplanade.hr

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.