poster

O nama

Agencija Mediterraneo osnovana je s ciljem da svaki turista koji dođe u naš prekrasan grad na zapadnoj obali  Istre i dobije smještaj kakav u najmanju ruku priželjkiuje, iako se mi uvijek pobrinemo da to bude doživljaj koji će zatim dugo ponijeti u svojim mislima i srcu. Zahvaljujući dugogodišnjem iskustvu i radu u turizmu vlasnik i djelatnik ove agencije, Jasmin Huskić, svojim klijentima već niz godina stoji na raspolaganju u osmišljavanju savršenog odmora bilo da se radi o odabiru smještaja, organiziranju izleta ili kada treba treba odati odlično mjesto za zabavu i gastro užitak.

Mediterraneo galerija smjestio se uz istoimeni bar u kojoj možete pronaći raznovrsne ručno rađene suvenire kojima možete razveseliti kako sebe, tako i svoje najdraže. Među pregršt suvenira ,slika, okvira, figurica u ljetnim bojama i sa motivima Rovinja sigurno će vam ovaj bajkoviti grad mamiti osmijehe cijelu godinu.

Djelatnik u galeriji (m/ž)

Datum početka natječaja

04.04.2019.

Datum kraja natječaja

05.05.2019.

Poslodavac

J&J, obrt za ugostiteljstvo, turistička agencija

Ugostiteljski objekt

Galerija Mediterraneo
Sv. Križa 24, Rovinj, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rovinj

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme, Sezonski

Naknada

po dogovoru

Područje rada

prodaja

Srednja škola

Godine radnog iskustva

bez iskustva, 1-3 godine

Jezici

engleski, njemački, talijanski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Tražimo djelatnika za galeriju (m/ž)

Pridružite se timu kreativne Mediterraneo galerije u Rovinju!

Nudimo Vam :

- kvalitetne radne uvjete i stimulativna primanja

- probni rad od 7 dana uz mogućnost dugoročne suradnje, napredovanja i trajnog zaposlenja

- ugodnu i pozitivnu radnu atmosferu

Uvjeti:

- komunikativnost

- znanje engleskog jezika (poželjno i talijanski ili njemački)

- osnovne računalne vještine

Logiraj/Registriraj se i prijavi se na natječaje s punim CV-om

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.