Camelot d.o.o. zapošljava Prodavač turističkih proizvoda (m/ž)

Havana cigar shop u Grand Park hotelu posao :: Prodavač turističkih proizvoda (m/ž)

Havana Cigar Shop – Camelot d.o.o. ekskluzivni je uvoznik i distributer Habanos S.A. i Davidoff Oettinger cigara i pribora u Republici Hrvatskoj i Republici Sloveniji.

Osim Zagreba i sada Rovinja, Camelot ima trgovine u Splitu i Dubrovniku, a pokriva i tržište Slovenije kroz trgovinu u Ljubljani. S poslom s cigarama krenuli su 1996. kroz spajanje s gastronomijom, a Istra se tu, uz Zagreb, pokazala kao glavni nositelj jer je tamo gastronomija na visokoj razini tako da je cigara u toj priči standard.

Camelot d.o.o. je svoju ponudu dopunio i uvozom kubanske premium kave te izuzetno rijetkih francuskih Šampanjaca, Cognaca te škotskih Single Malt whiskey-ja iz programa Part des Anges.

Dućan se nalazi u sklopu nove marine i hotela Grand Park. Turizam mnogo čini za cigare, ali i cigare mnogo za turizam. Kad u to ubrojimo našu gastronomsku ponudu zasnovanu na kvalitetnoj hrani i vinu, sve je to lijepa hedonistička koncepcija našeg turizma i to se posebno vidi u predsezoni i posezoni kad dolaze kvalitetniji gosti koji više vole potrošiti", zaključuje Alen Kosanović.

Havana cigar shop u Grand Park hotelu traži :: Prodavač turističkih proizvoda (m/ž)

Datum početka natječaja

12.06.2019.

Datum kraja natječaja

12.07.2019.

Poslodavac

Camelot d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Havana cigar shop u Grand Park hotelu
Šetalište Vijeća Europe 2, Rovinj, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rovinj

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

po dogovoru

Područje rada

prodaja

Srednja škola

Internet i e-mail, obrada teksta (Word), proračunske tablice (Excel)

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Tražimo prodavača turističkih proizvoda (m/ž)

Pridruži nam se u novootvorenom objektu u Rovinju

Nudimo Vam:

- uz fiksnu plaću nudimo i motivirajući varijabilni dio plaće sukladno ostvarenim rezultatima

- plaćeni smještaj

- profesionalna radna okolina

Uvjeti

- 1-3 godine iskustva, ali nije uvjet

- iskustvo u prodaji

- izražene komunikacijske sposobnosti i organizacijske vještine

- profesionalnost u ophođenju s kupcima

- osjećaj za komercijalni aspekt poslovanja i estetiku

- motivirana osoba spremna na učenje i rad