Big Yellow House d.o.o. zapošljava Kuhar (m/ž)

Hostel and bar Big Yellow House posao :: Kuhar (m/ž)

Na otoku Pagu hostel i bar Big Yellow House svoja vrata otvorio je 2011. godine. Mi smo prvi hostel ikad otvoren na Pagu, a i do danas smo ostali jedinstveni po pružanju kvalitetnih usluga, zbog kojih nam se gosti uvijek rado vraćaju.

Za naše posjetitelje nudimo drugačije usluge, koje turisti ne mogu pronaći nigdje drugdje u Novalji. Nakon 8 godina uspješnog rada u centru Novalje, svoje djelovanje premjestili smo na pješčanu plažu u jedan sasvim drugačiji ambijent. Okruženi prirodom, naši posjetitelji sada mogu uživati u vrhunski pripremljenim jelima našeg novootvorenog restorana u sklopu hostela.

Posjetite nas sami ili sa prijateljima i prepustite se uživanju u odmoru!

Hostel and bar Big Yellow House traži :: Kuhar (m/ž)

Datum početka natječaja

11.07.2019.

Datum kraja natječaja

11.08.2019.

Poslodavac

Big Yellow House d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Hostel and bar Big Yellow House
Lokunje 1, Novalja, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Novalja, Pag

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Big Yellow House zapošljava kuhara (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu u Novalji!

Opis posla:

- kontrola i usmjeravanje procesa pripreme hrane i svih drugih relativnih aktivnosti

- priprema menija s novim ili postojećim kulinarskim kreacijama, osiguravajući raznovrsnost, vrijednost i kvalitetu porcija

- odobrenje izgleda samog jela, prije nego stigne do stola

- čišćenje i organizacija kuhinjskog prostora, hrane i opreme

Nudimo:

- osigurani smještaj i hrana

- plaća prema dogovoru

- rad u dinamičnoj i ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- iskustvo 1-3 godine (dokazati iskustvo demonstracijom jela ili potvrdom)

- osnovno poznavanje engleskog jezika

- izražene komunikacijske vještine

- spremnost na timski rad

- odgovornost, pouzdanost, ljubaznost i urednost

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Barmen (m/ž) - 2 izvršitelja