poster

O nama

Drašnice su mjesto smješteno uz Jadransku magistralu na Makarskoj rivijeri, samo 10 min vožnje od Makarske i mjesta kao što su Brela, Baška Voda, Gradac, Živogošće, Drvenik. Među najljepšim je mjestima na Jadranu koje Makarska rivijera može ponuditi. Ovo malo i mirno ribarsko selo između Podgore i Igrana, krasi Beach Hotel (Hotel Plaža), koji je smješten pokraj mora, uz samu plažu.

U sklopu Beach hotela radi i restoran Plaža. Predivna terasa je, uz unutarnji prostor, također dio restorana i proteže se preko stijena iznad mora. Uz veličanstven pogled, pogotovo zalazak sunca prema Hvaru i Braču, ali i prema planini Biokovo, koja se uzdiže iznad mora, možete uživati u romantičnim večerama ispod zvjezdanog neba sa blagim povjetarcem koji dolazi sa mora.

Ako želite doživjeti Dalmaciju, naš restoran nudi izvrsna dalmatinska i mediteranska jela. Vaša čežnja za kombinacijom okusa će sigurno biti utažena sa specijalitetima spravljenim od vrhunskih namirnica iz Jadrana. Uporaba jednostavnih, tradicionalnih načina pripreme sačuva aromu vašeg jela, što omogućava uživanje u okusu i svježini.

Savršena  gurmanska avantura je osigurana ako odaberete ribu ili školjke iz Jadranskog mora, koje su poznate po svojoj vrhunskoj kvaliteti i uvijek se pripremaju svježe. Mediteransko bilje, sol i specijalno domaće, ekstra djevičansko, maslinovo ulje su sa Jadrana. Pored tradicionalne hrane, u ponudi imamo i talijansku hranu, pizze, tjesteninu, roštilj te domaće desserte.

Kuhar u a la carte restoranu (m/ž)

Datum početka natječaja

31.05.2018.

Datum kraja natječaja

18.06.2018.

Poslodavac

Circulus d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Hotel Beach - Restoran Plaža
Drašnice 99, Drašnice, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Drašnice

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

plaća do 12.000 kn

Područje rada

kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Nudimo Vam

Tražimo i zapošljavamo kuhara u a la carte restoranu (m/ž).
Odlično mjesto, odlični uvjeti!

- plaća: do 12.000 kn

- smještaj i hrana (doručak i ručak)

- ugodno okruženje i atmosfera

Uvjeti

- iskustvo rada u a la carte restoranu

- znanje pripreme ribljih jela je prednost

- pouzdanost i odgovornost

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Konobar u a la carte restoranu (m/ž) - više djelatnika

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.