poster

O nama

Hotel Galija, mali obiteljski hotel koji je smješten u samom centru Pule na poluotoku Istra. Hotel je nedavno renoviran i moderno uređen sa novim sobama i dizalom kako bismo našim gostima omogućili što bolji odmor.

Nalazi se na jugu istarskog poluotoka, u strogom centru 3000 godina stare Pule. Suvremeno opremljen, svojim gostima nudi ugodan boravak tijekom cijele godine. Hotel Galija svojom uslugom orijentiran je prema turistima, putnicima i poslovnim ljudima, te grupama do 70 osoba s mogućnošću organizacije poslovnih domjenaka i stručnih seminara.

Recepcioner (m/ž)

Datum početka natječaja

05.03.2019.

Datum kraja natječaja

07.04.2019.

Poslodavac

U.O. Galija

Ugostiteljski objekt

Hotel Galija
Epulonova 3, Pula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Pula

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

plaća po dogovoru

Područje rada

voditelj recepcije

Srednja škola

Godine radnog iskustva

pripravnik, 1-3 godine, 3-5 godina

Znanja i kompetencije

Internet i e-mail

Jezici

engleski

Nudimo Vam

Pridruži se našem timu u odličnom hotelu u Puli!

Zbog povećanja obujma posla tražimo recepcionera (m/ž) za rad u hotelu Galija.

Nudimo Vam:

- plaća po dogovoru

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- iskustvo nije uvjet

- znanje engleskog obavezno, a poželjno poznavanje njemačkog i/ili talijanskog jezika

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Konobar (m/ž)

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.