Kamenički d.o.o. zapošljava Recepcioner (m/ž)

Hotel In Excelsis posao Recepcioner (m/ž)

Želimo vam dobrodošlicu u svijet hotela IN EXCELSIS - vrhunskog doživljaja odmora i opuštanja na otoku Pagu!

Hotel je smješten povrh poznate tirkizno plave novaljske uvale 'Babe', tek dva kilometra od samog središta Novalje. Sa svojih 75 elegantno dizajniranih i prostranih soba ‘In Excelsis' pokazuje pažljivo kombiniran moderan i autentičan hotelski interijer i eksterijer. U sklopu hotela nalazi se i restoran A'Mare koji nudi probrane delicije mediteranske kuhinje.

U dizajnu hotela tako će se pronaći najljepše karakteristike i baština otoka Paga: paška čipka, masline, paške ovce. Sa svih balkona pruža se neodoljivi pogled na horizont Jadranskog mora.

Veselimo se vašem dolasku!

Datum početka natječaja

18.07.2019.

Datum kraja natječaja

18.08.2019.

Poslodavac

Kamenički d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Hotel In Excelsis
Lunjski put 91, Novalja, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Novalja, Pag

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

recepcioner

Srednja škola, VŠS, VSS

recepcioner, Internet i e-mail, obrada teksta (Word), proračunske tablice (Excel)

Jezici

engleski, njemački

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Hotel In Excelsis zapošljava recepcionera (m/ž) - 3 izvršitelja

Početak rada odmah!

Opis posla:

- recepcijski poslovi (rad s gostima, naplata, administracija)

- suradnja s ostalim sektorima (domaćinstvo, restoran)

Nudimo:

- osigurani smještaj i obrok

- plaća prema dogovoru

- mogućnost dodatnog usavršavanja

- naknada za prijevoz: u cijelosti

- rad u 3 smjene

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- radno iskustvo: 1-2 godine

- znanje rada na računalu (Word, Excel, internet)

- obavezno znanje minimalno 2 strana jezika (engleski obavezan)

- spremnost na rad u timu

- odgovornost, pouzdanost i ljubaznost

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Sobar (m/ž)

Voditelj domaćinstva (m/ž)