poster

O nama

Hotel Panorama*** smjestio se na sjeveru Hrvatske u zelenom Međimurju, na rubu grada Preloga, tik uz najveće akumulacijsko jezero u Hrvatskoj. Ovdje možete naći sve što Vam je potrebno za aktivan odmor, vrhunsko opuštanje i gurmanski užitak. Obiteljski, sport i bike friendly hotel Panorama*** otvoren je cijele godine. Kao dio sportsko – rekreacijskog centra DG Sport, svojim gostima nudi niz sportskih sadržaja te bogatu ugostiteljsku ponudu u caffe baru, restoranu i pizzeriji.

Naš cilj je postati mjesto susreta za sve generacije, gdje se uz sportske aktivnosti i vrhunsku gastronomsku ponudu ljudi mogu opustiti i provesti kvalitetno vrijeme s obitelji i prijateljima. Za naše najmlađe goste na raspolaganju je dječje igralište uz ljetnu terasu hotela Panorama***. Našim inozemnim gostima želimo uz komfor predočiti sve ljepote i posebnosti prekrasnog međimurskog kraja.

Konobar u restoranu ( m/ž )

Datum početka natječaja

07.12.2018.

Datum kraja natječaja

31.12.2018.

Poslodavac

DG Sport d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Hotel Panorama
Matije Gupca 102, Prelog, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Prelog

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

plaća po dogovoru + refundacija putnih troškova

Područje rada

konobar

Srednja škola

Znanja i kompetencije

konobar u restoranu

Jezici

engleski, njemački

Nudimo Vam

Tražimo i zapošljavamo konobara (m/ž)
Pridruži se našem timu!

- plaća po dogovoru

- ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću produženja na neodređeno

- 2 slobodna dana u tjednu

- refundacija putnih troškova (ovisno o mjestu boravka pa do 1.000,00 kuna)

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti

- iskustvo 1 do 3 godine

- rad i s hranom

- spremnost na timski rad

- pouzdanost i odgovornost

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.