poster

O nama

Smješten je na samoj bašćanskoj plaži, jednoj od najljepših plaža jadrana. S pogledom na kristalno čisto more, okružen mediteranskom vegetacijom, uklopio se u slikovite vizure Baške. Gostima nudi intimnu atmosferu uz vlastiti bazen i sunčalište. Očuvana kulturna tradicija, bogata gastronomska ponuda i sadržaji za odmor, zabavu i rekreaciju nalaze se nadohvat ruke.

Konobar u restoranu (m/ž)

Datum početka natječaja

22.01.2018.

Datum kraja natječaja

25.02.2018.

Poslodavac

Hotel Tamaris

Emila Geistlicha 54 b, Baška, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Baška (otok Krk)

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme, Sezonski

Naknada

plaća prema dogovoru ovisno o vještini i kompetencijama

Područje rada

konobar u restoranu

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

3-5 godina

Jezici

njemački

Nudimo Vam

Tražimo konobara (m/ž) s iskustvom za rad u à la carte restoranu

- plaća po dogovoru, ovisno o kompetencijama i vještini kandidata

- rad u smjenama

- slobodni dani

- mogućnost edukacije i usavršavanja

- smještaj i hrana

- rad u ugodnoj atmosferi i okruženju

Uvjeti:

- 2 godine iskustva

- znanje njemačkog jezika; znanje drugog jezika je prednost

- visoka razina motivacije za rad

- odgovornost i pouzdanost

- spremnost na timski rad

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.