Imperial d.d. zapošljava Šef kuhinje (m/ž)- 2 izvršitelja

Hoteli grupacije Imperial d.d. posao :: Šef kuhinje (m/ž)- 2 izvršitelja

Hotel Imperial tvrtka je koja na Rabu ima 5 hotela i 2 auto kampa u sklopu kojeg su  Valamar Padova HotelValamar Carolina Hotel & Villas, Eva Sunny Hotel & Residence by Valamar, San Marino Sunny Resort by Valamar,Padova Camping Resort by Valamar.

Uz savršene plaže, duboke uvale i hladovinu visokih borova  opustite se možete na jednom od elegantnih vanjskih bazena ili zakoračiti u kristalno čisto more.

Prepustite se masaži s mirisnim aromama otoka, a možete nagradit svoje nepce kreativnim okusima Mediterana na terasi sa spektakularnim pogledom na zalazak sunca. Lider u odmorišnom turizmu otoka Raba, gdje su gosti i zaposlenici na prvom mjestu.

Hoteli grupacije Imperial d.d. traži :: Šef kuhinje (m/ž)- 2 izvršitelja

Datum početka natječaja

03.04.2019.

Datum kraja natječaja

05.05.2019.

Poslodavac

Imperial d.d.

Ugostiteljski objekt

Hoteli grupacije Imperial d.d.
Jurja Barakovića 2, Rab, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rab

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

po dogovoru

Područje rada

šef kuhinje

Srednja strukovna škola

šef kuhinje, Internet i e-mail, obrada teksta (Word), proračunske tablice (Excel)

Jezici

engleski, njemački

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Nudimo Vam:

- zaposlenje na određeno vrijeme na 12 mjeseci
- probni rad u trajanju od 3 mjeseca s mogućnošću zaposlenja na neodređeno vrijeme
- smještaj i hrana osigurani

Uvjeti:

- SSS/KV/VKV kuhar
- minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- znanje barem jednog stranog jezika, po mogućnosti engleskog ili njemačkog
- sposobnost rada na računalu, poznavanje rada u programu Word i Excel
- vještine planiranja, organizacije, rješavanja problema i vođenja timova
- visok stupanj osobne učinkovitosti

Područja odgovornosti:

- planiranje, organiziranje i nadziranje poslova u kuhinji i rad osoblja kuhinje
- sudjeluje u koordinaciji poslova kuhinje, restorana i ostalih odjela u hotelu
- odgovoran je za pripremu i kvalitetu jela, kontrolira pravilan utrošak namirnica
- osigurava primjenu svih internih i zakonom propisanih zahtjeva i standarda
- odgovoran je za efikasno i profitabilno vođenje kuhinje u suradnji s drugim odjelima

Dodatno

Uz prijavu potrebno priložiti:
- dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta
- životopis