poster

O nama

Jadranka hoteli d.o.o., članica  Jadranka grupe iz Malog Lošinja, već je 70 godina među najvećim hotelskim tvrtkama u Hrvatskoj.

Pod brendom Lošinj Hotels & Villas društvo upravlja s 5 hotela visoke kategorije među kojima su i prvi hoteli s 5* na Lošinju - luksuzni hotel Bellevue, te Boutique Hotel Alhambra 5* (član Small Luxury Hotels of the World), zatim Vitality hotel Punta, Wellness hotel Aurora i Family hotel Vesperavilevila Hortensiavila Augusta u uvali Čikat, te  druge vile i brojni restorani.

Smještajni kapacitet Lošinj Hotels & Villas je preko 3.500 gostiju, sa stalnim povećanjem noćenja domaćih i inozemnih gostiju.

U proteklih pet godina kompanija je je uložila značajna novčana sredstva u podizanje kvalitete smještajnih kapaciteta, ugostiteljskih objekata i u edukaciju kadrova.

Cilj nam je  postati sinonim za ponudu najboljeg zdravog odmora na Mediteranu.

Konobar (m/ž) - više djelatnika

Datum početka natječaja

23.03.2018.

Datum kraja natječaja

10.05.2018.

Poslodavac

Jadranka hoteli d.o.o.

Dražica 1, Mali Lošinj, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Mali Lošinj

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

na upit

Područje rada

konobar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

barista, konobar u restoranu, haccp, higijenski minimum

Jezici

engleski, njemački, talijanski

Nudimo Vam

Želite li raditi u motivirajućoj sredini u kojoj ćete u potpunosti razviti svoj potencijal?

Tražimo, zapošljavamo i nagrađujemo! Prijavite se i postanite dio našeg uspješnog tima

Opis radnog mjesta:

  • prijem, smještaj i ispraćaj gostiju, informiranje gostiju o dnevnoj ponudi, naplata računa

  • organizacija stolova i primanje narudžbi

  • posluživanje hrane i pića u ugostiteljskim objektima

  • postavljanje i serviranje stolova u restoranu

  • priprema i završni radovi u restoranu

Uvjeti:

  • stručna sprema: KV/ SSS ugostiteljskog smjera konobar

  • aktivno znanje minimalno dva strana jezika (engleski jezik kao prvi jezik, ostali njemački ili talijanski jezik)

  • poželjno poznavanje vina, cocktaila i rad na baru

  • poželjna osposobljenost za rad po HACCP sustavu

  • radno iskustvo: minimalno dvije godine

Vještine:

  • izražena komunikativnost i prodajne vještine u odnosu sa gostima

  • točnost, urednost, fleksibilnost i kreativnost

  • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka

  • sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu

  • spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina

  • gostoljubivost i profesionalni odnos prema gostu

  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju

  • briga o čistoći opreme, inventara i prostora

  • mjesto rada: hotel ili restoran a'la carte

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju

  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade

  • osigurana je radna odjeća i obuća

  • osigurana izrada sanitarne knjižice

  • na osnovnu plaću obračunava se minuli rad

  • dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, kontinuirani popodnevni rad, povremeni noćni rad

  • mogućnost produženja Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i dane godišnjeg odmora maksimalno do 6 mjeseci rada

  • po isteku ugovora o radu, prigodna nagrada za rad duži od 5 mjeseci

  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu

  • uključivanje u program nagrađivanja

  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore

  • edukacije i mogućnost napredovanja

Dodatno

Pozivamo sve zainteresirane kandidate, koji zadovoljavaju uvjete našeg natječaja da svoju prijavu i životopis pošalju putem obrasca za prijavu:

jadranka.hr/application-form

Odabrani kandidati koji u ispunjavaju sve navedene uvjete biti će kontaktirani i pozvani na intervju.

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.