Gastroposao.eu (Gastronomadi) zapošljava Pripravnik (m/ž)

Klub Gastronomada posao Pripravnik (m/ž)

Gastronomadi se bave gastronomskim i enološkim konzaltingom u svrhu podizanja ukupne razine gastronomije na teritoriju zemalja regije.

Okupljeni smo u profesionalnu gurmansku zajednicu od 2006-te godine i u tom razdoblju naš rad se kretao kroz programa i projekata vezanih uz temu gastronomije i enologije.

Kroz našu Udrugu podjednako okupljamo zanesenjake u gastronomiju kao i profesionalce – neovisno radi li se o chefovima, kuharima, gastronomima ili vinarima, ili gastro blogerima, gurmanima amaterima i novinarima. Dokaz tome je i broj preko 200 pridruženih i počasnih članova koji su okupljeni našim rezultatima.

Teško je i nabrojati sve naše programe i projekte tijekom ovih godina, kao što je teško reći koliko tisuća hotela, restorana, konoba, vinskih podruma, ugostiteljskih škola, sajmova smo posjetili i na njima radili, savjetovali, surađivali – povrh svega uživali.

Biti dio Gastronomada nije samo stvar posla već i prestiža u gastronomskom svijetu!!!

Datum početka natječaja

21.08.2019.

Datum kraja natječaja

21.09.2019.

Poslodavac

Gastroposao.eu (Gastronomadi)

Ugostiteljski objekt

Klub Gastronomada
Jurišićeva 1, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

Prema dogovoru

Područje rada

pomoćni kuhar

Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

pomoćni radnik u baru/kuhinji, Internet i e-mail

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Klub Gastronomada zapošljava pripravnika (m/ž) !

Prijavi se i postani dio tima!

Početak rada : Rujan

Gastronomadi zapošljavaju pripravnika (m/ž) za pomoć i realizaciju pri organizaciji tečajeva kuhanja, te pripremu posebnih odgađaja.

Nudimo vam :

- edukacija i mogućnost napredovanja

- stalni radni odnos

- slobodni dani (vikend)

Uvjeti :

- iskustvo nije uvjet, ali je poželjno

- želja za radom i učenjem

- spremnost na timski rad

- odgovornost, pouzdanost i marljivost

Dodatno

Dodatno zapošljavamo :

Kuhar - majstor (m/ž)