poster

O nama

Restoran Kod Crnog nalazi se na plaži Čista na otoku Pagu između mjesta Kolan i Novalje.

Uz samo plažu koja je među najljepšim u Hrvatskoj smjestio se obiteljski restoran Kod Crnog. Kako je netko u recenziji napisao, 'na našoj plaži možete se zabuniti i pomisliti da ste na Azurnoj obali, a ako ogladnite, u blizini je odličan restoran'.

Kod Crnog ima za svakog ponešto, od sendviča, laganih salata, tjestenine, do ribe i jela s roštilja.

Tražimo kuhara (m/ž)

Datum početka natječaja

07.07.2017.

Datum kraja natječaja

26.07.2017.

Poslodavac

Obrt Parkiralište Čista

Ugostiteljski objekt

Kod Crnog
Maunska 22, Mandre, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Otok Pag

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

1.000 eura - početna

Područje rada

kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar, pomoćni kuhar

Nije zadano!

Nudimo Vam

Tražimo kuhara za rad u restoranu na plaži na Pagu.

Na samoj plaži u nezaboravnom ambijentu naš tim svake godine gostima uz prekrasan pogled i ugođaj pruža i vrhunske gastronomske užitke.

Ukoliko ste ambiciozni i imate volje pridružiti se našem timu, prijavite se na oglas:

OPĆI UVJETI NATJEČAJA:

- izvrsni radni uvjeti s motivacijskim primanjima
- SSS ili strukovna škola
- 1-3 godine iskustva
- osiguran smještaj
- osiguran dnevni obrok
- realno radno vrijeme od 12 do 20 sati
- početna plaća 1.000 eura

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.