poster

O nama

Pelegrini je član asocijacije mladih chefova Jeunes Restaurateurs koja cijeni talent, strast i inovacije u gastronomiji. JRE okuplja preko 340 restorana i 160 hotela iz 12 zemalja: Austrija, Belgija, Danska, Francuska, Hrvatska, Italija, Luksemburg, Nizozemska, Njemačka, Slovenija, Španjolska i Švicarska. Imperativ nam je zadržati lokalne okuse. Taj tradicionalni element naše filozofije neiscrpna nam je inspiracija. Želja nam je da nas što više gostiju upozna putem našeg degustacijskog menija jer je to najbolji način da prenesemo našu viziju. Ono na čemu neprestano radimo jest kvaliteta doživljaja kojeg pružamo našem gostu. Snaga Pelegrinija je u timu koji broji 20-ak ljudi. Pelegrini smatramo svojom kućom i funkcioniramo kao obitelj. 20.04.2013. Konoba Pelegrini je proglašena najboljim restoranom Dalmacije prema izboru Dobri Restorani 2013. 29.04.2014. Konoba Pelegrini proglašena je najboljim restoranom Dalmacije te 3. najboljim restoranom u Hrvatskoj prema izboru Dobri Restorani 2014. 11.05.2015. Konoba Pelegrini proglašena je najboljim restoranom Hrvatske te najboljim restoranom Dalmacije prema izboru Dobri Restorani 2015. 09.05.2016. Konoba Pelegrini proglašena je najboljim restoranom Hrvatske te najboljim restoranom Dalmacije, a naš chef Rudolf Štefan chefom godine prema izboru Dobri Restorani 2016. Snaga Pelegrinija je u timu koji broji 20-ak ljudi. Pelegrini smatramo svojom kućom i funkcioniramo kao obitelj.

Konobar (m/ž) - više izvršitelja

Datum početka natječaja

05.01.2018.

Datum kraja natječaja

31.01.2018.

Poslodavac

Rudi S, obrt za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu

Ugostiteljski objekt

Konoba Pelegrini
Jurja Dalmatinca 1, Šibenik, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Šibenik

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

plaća po dogovoru, ovisno o vještinama i kompetencijama

Područje rada

konobar u restoranu

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

pripravnik, 1-3 godine

Jezici

engleski

Nudimo Vam

Imate strast za kuhanjem i volite dobru hranu?
Želite ostvariti svoje snove uz najbolji tim koji svakodnevno kreativnošću, ljubavlju
i trudom kreira visoku gastronomiju. Mladi ste, vedri, motivirani za rad i želite
uživati u onome što radite?

Konoba Pelegrini je pravo mjesto za vas! Tražimo djelatnike za sve pozicije!

Zapošljavamo i nagrađujemo!

U prekrasnoj palači tik do šibenske katedrale u obiteljskom ozračju pripremamo
nezaboravne pjate za naše goste, nudimo im osmjeh uz čašu vina, brinemo da
uživaju u našem restoranu koliko uživamo i mi. Neprestano težimo boljem,
podupiremo jedno drugog, testiramo svoje mogućnosti i veselimo se novim
radnim izazovima.

Nudimo vam uzbuđenje, dinamičnost, konstantnu edukaciju i napredovanje u
ugostiteljskoj karijeri. U konobi Pelegrini nastojimo okupiti brižne, tople i ambiciozne
ljude koji vole širiti gostoljubivost i biti među najboljima u svom području.

Iskustvo nije nužno, steći ćete ga kod nas.

Svakome od vas koji nakon dvije godine rada želite produžiti ugovor za
zahvalnost nudimo nagradu od 5.000 EUR, jer želimo da znate koliko
cijenimo vaš rad.

Neizmjerna je sreća vidjeti zadovoljne reakcije gostiju pri čemu ste zaslužni
upravo vi.

Pridružite nam se. Mi vas očekujemo.

Pelegrini Tim

Dodatno

Dodatno zapošljavamo i tražimo sljedeće kadrove:

Kuhar i pomoćni kuhar (m/ž) - više izvršitelja

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.