Ugostiteljski obrt Sidro zapošljava Kuhar (m/ž)

O nama

U mjestu Banjole nalazi se konoba Sidro. Poznata po svojoj vrhunskoj ponudi ukusne hrane, pripremljene po tradicionalnoj recepturi od domaćih i svježih namirnica, konoba je rado posjećeno mjesto domaćih i stranih gostiju, koji se sa smješkom vraćaju.

Konoba Sidro pravo je mjesto za one željne predaha, odmora i vrhunskih gurmanskih užitaka. U lijepom ambijentu i uz ljubazno i stručno osoblje, možete uživati u mediteranskoj kuhinji i kvalitetnim vinima. U ponudi imamo hladna i topla predjela, ribe, rakove, mekušce, juhe, mesna jela i još mnogo toga, a kako bi uistinu uživali u svom jelu, naše će se osoblje pobrinuti da vam pomognu oko odabira vina, koje se najbolje sljubljuje s vrstom jela kojeg ste odabrali.

Konoba može primiti 80 osoba pa smo u mogućnosti organizirati različite proslave, poslovne večere ili veće obiteljske ručkove.

Opustite se i uživajte u prekrasnom ambijentu!

Konoba Sidro zapošljava :: Kuhar (m/ž)

Datum početka natječaja

17.07.2019.

Datum kraja natječaja

17.08.2019.

Poslodavac

Ugostiteljski obrt Sidro

Ugostiteljski objekt

Konoba Sidro
Dračice 25, Banjole, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Banjole, Istra

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Konoba Sidro zapošljava kuhara (m/ž)

Početak rada odmah!

Opis posla:

- priprema hrane u restoranu

Nudimo:

- osigurani smještaj i obrok

- plaća prema dogovoru

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- obavezno radno iskustvo (2 godine)

- odgovornost, pouzdanost i urednost

- spremnost na rad u timu