poster

O nama

Zadovoljni smo što Vam možemo ponuditi nešto posebno i nadati se da ćete se kod nas osjećati ugodno. Razmazit ćemo vas raznim internacionalnim jelima, argentinskim biftecima, kao i ribljim specijalitetima i specijalitetima iz Dalmacije kao što su dalmatinski ovčji sir i pršut.

Naš hotel nalazi pored gradskog parka i time upućuje na opuštenu atmosferu.

U blizini metropola Rajne i sajamskih gradova Düsseldorfa i Kölna, nudimo vam udoban život, blagovanje i dane u prirodi.

Bilo privatno ili kao poslovni putnik - imamo pravu ponudu za svakoga.

Mi smo prava adresa za sve vrste svečanosti! Naše prekrasne sobe pružaju idealan ambijent za velike zabave, poslovne, obiteljske i božićne zabave!

Glavni kuhar (m/ž)

Datum početka natječaja

03.06.2019.

Datum kraja natječaja

14.06.2019.

Poslodavac

Langerfelder Hof Gmbh & Co.

Ugostiteljski objekt

Langerfelder Hof
Öhder Straße 71, Wuppertal, Germany
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Wuppertal, Njemačka

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

po dogovoru

Područje rada

kuhar

Znanja i kompetencije

kuhar

Jezici

engleski, njemački

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Langerfelder Hof zapošljava glavnog kuhara (m/ž)

Pridruži nam se i postani dio našeg tima uz odlične uvjete!

Nudimo vam:

- plaća po dogovoru

- rad u ugodnoj i poticajnoj atmosferi

- smještaj i obrok osigurani

Uvjeti:

- obavezno iskustvo

- poznavanje njemačkog jezika je poželjno

- pouzdanost i odgovornost

Logiraj/Registriraj se i prijavi se na natječaje s punim CV-om

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.