poster

O nama

A la carte restoran Latier sa velikom i prostranom terasom, nalazi se tik uz more s predivnim pogledom na grad Vodice.
Za ljubitelje jela sa roštilja, brzih jela te raznih tjestenina, tu je Bon Apetit Self Service restoran koji se nalazi na samoj plaži.

Za super ljetno osvježenje nezaobilazna je La Loop slastičarna gdje možete okusiti najbolji sladoled.

Konobar/šanker (m/ž) - više izvršitelja

Datum početka natječaja

26.01.2018.

Datum kraja natječaja

16.02.2018.

Poslodavac

Vile Matilde d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Latier Restoran
Ulica Ljudevita Gaja 6, Vodice, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Vodice

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme, Sezonski

Naknada

plaća po dogovoru, ovisno o vještini i kompetencijama

Područje rada

konobar

Srednja strukovna škola

barista, barista koktel majstor, konobar u restoranu, šanker, higijenski minimum, sanitarna knjižica

Jezici

engleski

Nudimo Vam

Tražimo konobara i šankera (m/ž) - više izvršitelja za rad u našim objektima!
Pridruži se našem timu u prekrasnim Vodicama.

- poticajna plaća po dogovoru, ovisno o vještini i kompetencijama

- osiguran smještaj

- mogućnost korištenja mjere "Stalni sezonac"

Opis poslova:
- prezentacija i posluživanje hrane i pića u ugostiteljskom objektu restoranu ili beach baru
- priprema ostalih prostora, uređaja i sredstava za usluživanje
- vođenje brige o rezervacijama
- provođenje inventura
- održavanje radnog prostora čistim i urednim
- zaprimanje te evidentiranje dojmova gostiju

Uvjeti:
- komunikativnost i ljubaznost
- prilagodljivost radnom mjestu
- visoka razina motivacije
- spremnost na timski rad
- pouzdanost i odgovornost
- znanje 1 stranog jezika; znanje više stranih jezika je prednost

Dodatno

Sve zainteresirane kandidate molimo da nam uz prijavu dostave i svoj životopis i vrijeme raspoloživo za početak rada.

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.