poster

O nama

Maistra posluje u sastavu Adris grupe. Jedna je od vodećih turističkih kompanija u Hrvatskoj. Upravlja s deset hotela, osam turističkih naselja i šest kampova u Rovinju i Vrsaru, ukupnog kapaciteta većeg od 35.000 kreveta.

Maistra je vodeća hrvatska turistička kompanija koja uspješno nastavlja 50 godina dugu tradiciju izvrsnosti u turizmu.

Među najvažnija dosadašnja ulaganja ubrajaju se hoteli s pet zvjezdica Monte Mulini i Lone, obnova šetališta, plaže Mulini Beach i uvale Lone kao i obnova najstarijeg rovinjskog hotela Adriatic. Tomu treba pridodati kupnju i obnovu hotela Hilton Imperial u Dubrovniku.

Godine 2016. otvoren je obiteljski hotel Amarin, a nedavno se otvorio i novi Grand Park Hotel Rovinj, ključni proizvod u procesu zaokruživanja vrhunske hotelske ponude u Rovinju.

Sobarica (m/ž)

Datum početka natječaja

18.04.2019.

Datum kraja natječaja

18.05.2019.

Poslodavac

Maistra d.d.

Obala Vladimira Nazora 6, Rovinj, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rovinj i Vrsar

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

po dogovoru

Područje rada

sobarica/sobar

Srednja škola

Znanja i kompetencije

čistačica/čistač

Nije zadano!

Nudimo Vam

Vodeća hotelijerska kompanija Maistra zapošljava sobarice (m/ž)- više djelatnika

Prijavi se i postani dio uspješnog tima!

Nudimo vam:

- organiziran i plaćen smještaj

- osigurana dva topla obroka

- plaćen putni trošak za zaposlenike

- mogućnost rada tijekom cijele godine

- ulaganje u razvoj zaposlenika i mogućnost napredovanja unutar odjela i kompanije

Vaša zaduženja i odgovornosti:

- čišćenje i pospremanje smještajnih jedinica

- održavanje visokih standarda čistoće i urednosti ostalih prostora unutar objekta prema svakodnevnom rasporedu rada i standardnim procedurama kompanije

- provođenje visoke razine profesionalnosti u komunikaciji sa gostima

- briga o čistoći i estetskoj uređenosti stolova

- rješavanje jednostavnih reklamacija gostiju

- primjenjivanje mjera i sredstava zaštite na radu

- provođenje aktivnosti u skladu sa zakonskim propisima, internim propisima, procedurama te ciljevima

Uvjeti:

- ljubaznost i gostoljubivost

- pedantnost i snalažljivost

- samostalnost i proaktivnost

- sklonost timskom radu

- konstantno ulaganje i razvijanje u području rada

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Kuhar (m/ž)
Konobar (m/ž)

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.