Nautika d.o.o. zapošljava Kuhar (m/ž)

Nautika restorani posao :: Kuhar (m/ž)

Poznati dubrovački restorani iz kolekcije Nautika, smješteni na vrhunskim lokacijama, svojom ponudom bilo profinjenih ili svakodnevnih jela obećavaju bogata gastronomska iskustva za pamćenje.

Restoran Nautika s čije ćete terase uživati u neponovljivom i jedinstvenom pogledu na more, zidine i tvrđave Lovrijenac i Bokar.

Kad se dubrovačkom žičarom popnete na opjevano brdo Srđ, posve je sigurno da ćete se zaustaviti u Restoranu & Baru Panorama. Neposredno uz postaju žičare, na nadmorskoj visini s koje se pruža nezaboravan pogled na staru gradsku jezgru i šire područje čudesno lijepog krajolika, otok Lokrum, uvalu Lapad i Elafitsko otočje,

Kraj zapadnog ulaza u staru gradsku jezgru, na jedinstvenoj lokaciji s koje se pruža impresivan pogled na tvrđave Lovrijenac, Bokar i Minčetu, natkriven krošnjama stoljetnih platana, još je 1836. utemeljen Restoran & Café Dubravka.

Gradska kavana Arsenal nalazi se u neposrednoj blizini glavnoga gradskoga trga Luže, u samom srcu povijesnoga prostora gdje se stoljećima krojila sudbina nekadašnje Dubrovačke Republike i gdje se brižno čuvala njezina najveća vrijednost koja se ni za sva zlata ne prodava – libertas – dubrovačka sloboda.

U neposrednoj blizini Kavane nalaze se dvije palače koje simboliziraju državnost Dubrovačke Republike: to su palača Sponza (na samome trgu Luža), nekadašnja carinarnica i kovnica novca, te Knežev dvor, sjedište vlasti i rezidencija kneza koji je vladao Dubrovačkom Republikom.

Nautika restorani traži :: Kuhar (m/ž)

Datum početka natječaja

29.04.2019.

Datum kraja natječaja

02.06.2019.

Poslodavac

Nautika d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Nautika restorani
Brsalje 1, Dubrovnik, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Dubrovnik

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme, Sezonski

Naknada

odlična primanja

Područje rada

kuhar

Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Najbolji dubrovački restorani zapošljavaju kuhara (m/ž)

Pridružite se timu Nautika restorana

Nudimo vam:

- odlični uvjeti rada i plaća

- početak rada odmah do kraja 11.mjeseca uz mogućnost produženja ugovora na stalno

- smještaj i topli obrok osigurani

Uvjeti:

- min. 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima

- obavezno poznavanje engleskog jezika

- pouzdanost i odgovornost