Novi Torač proizvodni obrt zapošljava Djelatnik za rad na traktoru

O nama

Uljara Novi Torač iz Rovinja, naširoko poznatog kao jedan od najljepših bisera na Jadranu, po prvi se puta pojavljuje u vodiču s visokokvalitetnim proizvodom. Upravo tu je Miro Pokrajac 2001. godine osnovao ovaj proizvodni pogon na 4 hektara pod maslinicima s ukupno 500 stabala. Ove je godine prinos berbe dosegao 19 kvintala (1.900 kg) maslina, kojima se pridodaju dodatnih 21 kvintal dokupljenih. Sve to, prerađeno je u vlastitoj, modernoj uljari, čime je dobiveno preko 4 hektolitara (400 litara) ekstra djevičanskog maslinovog ulja.

Također ovdje možete uživati u romantičnom odmoru u Rovinjskom selu, u villi Laiki.

Veselimo se vašem dolasku!

Novi Torač zapošljava :: Djelatnik za rad na traktoru

Datum početka natječaja

16.07.2019.

Datum kraja natječaja

16.08.2019.

Poslodavac

Novi Torač proizvodni obrt

Ugostiteljski objekt

Novi Torač
Sv. Antona 4, Rovinjsko Selo, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rovinjsko selo, Rovinj, Istra

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

ostalo

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

bez iskustva, 1-3 godine

Znanja i kompetencije

automobil

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Uljara Novi Torač zapošljava djelatnika (m/ž) za rad na traktoru

Početak rada odmah!

Nudimo:

- plaća prema dogovoru

- osiguran 1 obrok

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- poželjno iskustvo upravljanja na poljoprivrednoj mehanizaciji, ali nije uvjet

- vozačka dozvola B kategorije

- odgovornost i pouzdanost