poster

O nama

Ošterija Debeluh - odlično mjesto za gurmanski užitakOšterija Debeluh obiteljski je restoran u Brežicama koji je svoja vrata prvi puta otvorio 2002. godine.

Podsjeća na francuski seoski restoran u kojem postoji samo jedna granica i to jesti dobro!

Zatamljen ambijent, topla paleta boja, starinske slike, obavezni bijeli stolnjaci, lusteri i svijeće doprinose toploj i ugodnoj atmosferi u kojoj jelo u kombinaciji s odabranim vinom preuzima glavnu ulogu. Ljubavni odnos između između jela chefa Jure i pažljivo odabranih vina zasigurno će preuzeti sva osjetila.

Prostor Ošterije Debeluh podjeljen je na plemenitu blagovaonicu i zasebnu sobu za manje grupe i intimniju atmosferu. Bar se nalazi na samom ulazu u restoran i prikazuje neke od svjetske poznatih vrhunskih vina s vinske karte.

Chef Jure također sommelier, predlaže vina koja će najbolje nadopuniti njegova jedinstvena jela. Ošterija Debeluh nalazi se na jedinstvenom ušću dviju rijeka, na granici između dviju zemalja i na spoju dviju pokrajina, gdje se tradicija i kreativnost spajaju.

Stoga nije neobično da chef Jure uglavnom koristi sastojke iz lokalnog okruženja i da njegova jela pokazuju predanu ljubav traženja čistoće okusa koji inspirira toliko gostiju.

Sous chef (m/ž)

Datum početka natječaja

05.03.2019.

Datum kraja natječaja

05.04.2019.

Poslodavac

Debeluh d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Ošterija Debeluh
Trg izgnancev 7, Brežice, Slovenia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Brežice - Slovenija

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

prema dogovoru

Područje rada

sous chef

Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

3-5 godina

Znanja i kompetencije

konobar u restoranu

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Zapošljavamo sous chef-a (m/ž)

Postani dio tima jednog od najboljih restorana u Sloveniji!

Zaposlenje na jednu godinu uz mogućnost stalnog zaposlenja.

Nudimo vam:

- plaća po dogovoru

- besplatan smještaj i hranu

- rad u ugodnoj atmosferi i ambijentu

Uvjeti:

- iskustvo 3-5 godine

- pouzdanost i odgovornost

- spremnost na timski rad

- komunikativnost, ljubaznost

Logiraj/Registriraj se i prijavi se na natječaje s punim CV-om

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.