Pipištrelo d.o.o. zapošljava Sobar (m/ž)

O nama

Ne radi se o spavanju, već o sanjanju - laitmotiv je prvog hostela u centru grada nadomak pulskog glavnog trga Forum pod nazivom "Pipištrelo".

"Pipištrelo" je dizajnerski zahvat s puno duha, on je mali hostel galerija pun kreativno osmišljenih detalja, u kojoj svaka soba ima svoju priču.

Strip, film, glazba, poezija i proza glavne su odlike i nazivi tematskih soba ogromnih prozora, na samoj pulskoj rivi s pogledom na brodogradilište i masivni brod. Jedina soba koja ne gleda na brodogradilište je svojevrsni room in progress, odnosno soba u nastajanju u smislu dekoraterstva.

Stripovske aplikacije, plakati filmskih klasika i generacijskih filmova, instalacije od gramofonskih ploča, kreveti od kovanog željeza, luster-vijenac od pur pjene, originalni hand made tapete od stranica literalnih klasika te ulična starinska svjetiljka, samo su neki od dijelova hostela, koji će gostima pružiti nešto novo i zanimljivo.

Stoga je Pipištrelo nešto novo, dobroćudno, izražajno, nije nesimpatično, nije ružno i ne gazi po povijesti Pule.

Pipištrelo - Art hostel zapošljava :: Sobar (m/ž)

Datum početka natječaja

06.08.2019.

Datum kraja natječaja

06.09.2019.

Poslodavac

Pipištrelo d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Pipištrelo - Art hostel
Flaciusova 6, Pula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Pula, Istra

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

sobar/sobarica

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

bez iskustva

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Pipištrelo - Art hostel zapošljava sobara (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu u Puli!

Nudimo:

- osiguran smještaj

- rad na neodređeno (ako se kandidat pokaže kvalitetnim)

- plaća prema dogovoru

- rad u jutarnjoj smjeni (09-14/15h)

- ugodna i prijateljska radna atmosfera

Uvjeti:

- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

- odgovornost, urednost i pedantnost

- volja za radom