Kamp Navis d.o.o. zapošljava Recepcioner (m/ž)

Kamp Navis posao Recepcioner (m/ž)

Mirno prirodno okruženje u kojem se smjestio atraktivni auto kamp Navis, čini ga idealnom destinacijom za obiteljski odmor. U kampu je zagarantirana ugodna i opuštena atmosfera, s brojnim raznolikim mogućnostima za uživanje u čarima ljeta.

Auto kamp Navis nudi bogatu ponudu komfornih i uređenih smještajnih jedinica, od prostranih parcela do komfornih glamping šatora. Prekrasna novouređena šljunčana plaža Navis idealno je mjesto za uživanje u suncu, a tik uz plažu smješten je i beach bar koji nudi bogati asortiman raznolikog pića, kojima se možete osvježiti i potpuno opustiti.

Provedite tople zajedničke trenutke uz roštilj ili u prostoru za zajedničko druženje. Djeci u kampu Navis ne može dosaditi, jer smo za njih izgradili zabavno igralište, pokraj kojeg se i Vi možete opuštati te uživati u veselim osmjesima. Kućni ljubimci su u kampu Navis dobro došli, a za njih imamo i plažu na kojoj i oni mogu uživati u čarima mora.

Dođite i uz kamp Navis iskusite sve ljepote otoka Paga.

Datum početka natječaja

12.03.2020.

Datum kraja natječaja

12.05.2020.

Poslodavac

Kamp Navis d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Kamp Navis
Škuncini stani 100, Novalja, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Novalja, Pag

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

recepcioner

Srednja škola

Znanja i kompetencije

recepcioner, Internet i e-mail

Jezici

engleski, njemački

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Kamp Navis u Novalji zapošljava recepcionera (m/ž)

Početak rada : 01.06.2020.

Nudimo Vam:

- plaća prema dogovoru, ovisno o znanju i kompetencijama

- osigurani smještaj i 1 obrok dnevno

- osiguran prijevoz od smještaja do radnog mjesta

- rad u dvije smjene u peridu od 10 - 23

- jedan dan tjedno slobodno

Uvjeti:

- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

- poželjno znanje njemačkog i/ili engleskog jezika

- odgovornost, pouzdanost i urednost