Brokenships d.o.o. zapošljava Konobara i barmena/voditelja (m/ž)

Brokenships Cafe posao Konobara i barmena/voditelja (m/ž)

Datum početka natječaja

16.06.2020.

Datum kraja natječaja

19.07.2020.

Poslodavac

Brokenships d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Brokenships Cafe
Ćirilometodska 2 / Muzej prekinutih veza, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

barmen koktel majstor

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

3-5 godina

barista koktel majstor, konobar, higijenski minimum, sanitarna knjižica, Internet i e-mail, kasa i stanje robe

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Zapošljavamo voditelja konobara/barmen (m/ž)
Postani dio tima cafe-bara najpopularnijeg zagrebačkog muzeja!

Početak rada: ODMAH

Nudimo Vam:

- ugovor na određeno uz mogućnost produženja na neodređeno vrijeme

- planiranje smjena mjesec dana unaprijed

- uredno radno vrijeme i radni raspored

- 30 - 40 sati rada tjedno

- plaća prema dogovoru

Uvjeti:

- poznavanje kava, koktela i zdravih napitaka

- poznavanje engleskog jezika - obavezno

- komunikacijska kultura s naglaskom na napredno korištenje društvenih mreža

- osnove rada na računalu

- pouzdanost i odgovornost - obavezno

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Konobar/barmen (m/ž)