TBF d.o.o. zapošljava Pizza majstor (m/ž)

Mr. Jack posao Pizza majstor (m/ž)

Svima nam dobro poznati whisky bar Mr. Jack u Zagrebačkom naselju Stenjevec otvorio je ponovno svoja vrata  sredinom prosinca i u novom preuređenom ruhu s pregršt iznanađenja krenuli smo u nove pobjede. U ponudi imamo 26 vrsta pizza sa debelim i tankim tijestom. Večina pizza dolaze u četiri veličine - classic, velika, jumbo i xxl. Poznati smo po najvećoj pizzi u gradu.

Također, u sklopu objekta nalazi se naš caffe i whiskey bar. Kao i do sad za očekivati je da Vas Mr. Jack neće razočarati te da smo za svoje goste pripremili veliki izbor alkoholnih i bezalkoholnih pića.

 Od omleta, juha, burgera,woka i druge fine klope do prefinih deserata i raznovrsnih gableca sigurno su razlog više zašto će naša adresa biti slijedeća lokacija na gastro karti Zagreba.

Dođite i uvjerite se sami!

Datum početka natječaja

25.08.2020.

Datum kraja natječaja

08.09.2020.

Poslodavac

TBF d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Mr. Jack
Stenjevečka 8a, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

ovisno o znanjima i kompetencijama

Područje rada

pizza-majstor

Srednja škola

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Mr. Jack zapošljava pizza majstora (m/ž)!

Prijavi se i postani dio tima!

Nudimo Vam :

- posao na neodređeno

- plaću ovisno o znanjima i kompetencijama

- slobodan dan

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti :

- minimalno 1 godina radnog iskustva

- znanje pripreme pizza

- marljivost i urednost

- radu u timu

- odgovornost