DAM Gastronomie GmbH  zapošljava Kuhar (m/ž)

Caffe Riviera posao Kuhar (m/ž)

Caffe Riviera otvara ponovno svoja vrata početkom listopada u njemačkom gradiću Wiengarten Badenu . Staro mjesto sa novom ponudom talijanskih specijaliteta. U ponudi su pizze, tjestenine i ukusne salate.

Na našoj prostranoj terasi također možete uživati u ispijanju kave uz besplatan wi-fii, a za vašeg limenog ljubimca osiguran je besplatni parking.

Datum početka natječaja

17.09.2020.

Datum kraja natječaja

20.10.2020.

Poslodavac

DAM Gastronomie GmbH

Ugostiteljski objekt

Caffe Riviera
Apothekenstraße 3, Weingarten, Germany
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Weingarten Baden

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

1300€ do 1500€

Područje rada

kuhar

Srednja škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Tražimo kuhara (m/ž)

Zaposli se u Njemačkoj!

Nudimo Vam:

- posao na neodređeno

- početna plaća od 1300€ do 1500€

- smjestaj, hrana i dva dana slobodno u tjednu (ponedjeljak i utorak)

Uvjeti:

- radno iskustvo 1-3 godine

- poznavanje talijanshih specijaliteta (tjestenine i salate)

- komunikativnost, ljubaznost

- spremnost na timski rad

- odgovornost i pouzdanost