poster

O nama

Restoran Renome cake & resto u Tomislavgradu nudi poznate namirnice u modernoj interpretaciji vrhunske gastronomije. Domaći prirodni sastojci, vlastita priprema bez aditiva - pizze, tjestenine, lasagne, ribu, meso, domaće specijalitete ispod peke, slastice i sladoled.

Geslo restorana je kratko i jasno te najbolje oslikava našu viziju gastronomije - More than food (više od hrane).

Šef kuhinje (m/ž)

Datum početka natječaja

12.03.2018.

Datum kraja natječaja

01.06.2018.

Poslodavac

Renome cake & resto

Mijata Tomića bb, Tomislavgrad, Bosnia and Herzegovina
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Tomislavgrad (BiH)

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

plaća po dogovoru

Područje rada

šef kuhinje

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar, šef kuhinje

Nije zadano!

Nudimo Vam

Restoran Renome cake & resto iz Tomislavgrada traži šefa kuhinje (m/ž).
Pridružite se našem odličnom timu!

- plaća po dogovoru

- rad u ugodnoj atmosferi

- usavršavanje uz vrhunskog chefa Stephana Macchija

Uvjeti

- znanje i iskustvo pripreme tradicionalnih marendi

- znanje i iskustrvo u pripremi jednostavnih jela - gableca

- znanje i iskustvo pripreme jela od tjestenine, ribljih i mesnih jela

- pouzdanost i odgovornost

Dodatno

Prijave na natječaj isključivo putem slanja životopisa na: stephan.macchi@gmail.com

Odabrani kandidati bit će pozvani na razgovor.

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.