poster

O nama

Restoran Sv. Nikola nalazi se na porečkoj rivi, smješten nasuprot istoimenog otoka po kojem je i dobio ime. Luksuzno uređen i višestruko nagrađivan restoran s vrhunskom kuhinjom i poslugom ima dvije etaže i terasu. Nudimo specijalitete regionalne kuhinje uz veliki izbor istarskih, hrvatskih i internacionalnih vina.

Jedinstveni doživljaj simbioze izuzetne lokacije i vrhunske gastronomije...

Kuhar i pomoćni kuhar (m/ž) - više djelatnika

Datum početka natječaja

10.10.2018.

Datum kraja natječaja

09.11.2018.

Poslodavac

AMFORA d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Restaurant Sv.Nikola
Obala M.Tita 23, Poreč, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Poreč

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

plaća po dogovoru

Područje rada

kuhar

Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar, pomoćni kuhar

Nije zadano!

Nudimo Vam

Zapošljavamo kuhare i pomoćne kuhare (m/ž).
Pridruži se našem odličnom timu u top restoranu u Poreču!

- plaća po dogovoru

- smještaj - po dogovoru

- hrana - u restoranu za vrijeme radnog vremena

- početak rada - odmah

Uvjeti:

- pouzdanost i odgovornost

- spremost na timski rad

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.