poster

O nama

Restoran je novootvoren te nudi mesne i riblje specijalitete spremane i servirane na moderniji način. Nalazi sa uz samu šetnicu u Vodicama u centru tik do mora.

U nezaboravnom ambijentu možete kušati naša jela koja spremamo na poseban način.

kuhar

Datum početka natječaja

24.04.2017.

Datum kraja natječaja

14.05.2017.

Poslodavac

Restoran Adria

Obala matice hrvatske 8, Vodice, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Vodice

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

prema dogovoru

Područje rada

kuhar

Srednja škola

Znanja i kompetencije

kuhar, šef kuhinje

Nije zadano!

Nudimo Vam

Traži se kuhar za sezonski rad u restoranu u Vodicama. Moguć rad i poslije sezone.

Ako ste mladi i ambiciozni, te imate iskustva, pridružite se našem timu.

- Odlični radni uvjeti i mogućnost radnog odnosa i nakon završetka sezone.

- Iskustvo najmanje od 1-3 godine.

- Plaća po dogovoru.

- Smještaj i hrana osigurani.

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.